Proč jsem se rozhodla psát blog?

Je pošmourné dopoledne jednoho únorového dne v Ostravě. Všude kolem kam se podívám je šedivo, černo, mlha a smog. Prostě to co bych v tomto ročním období mohla očekávat v Ostravě. Věřím, že spousta lidí v tomto období nemá vůbec chuť na nic pozitivního a jen se snaží přežít dny do jara, až všechno začne kvést.

ostrava3

Sedím u svého počítače, za sebou mám ranní kávu a shlédnutí realitních portálu, jestli někdo nenabízí nějakou zajímavou nemovitost na prodej. Zvednu telefon a  zavolám na dva inzeráty, které mě zaujaly a ráda bych pomohla při jejich prodeji. Bohužel na druhé straně jsou lidé, kteří nechtějí spolu-pracovat s realitní kanceláří.

Snažím se lidem vysvětlit, co jim nabízím a proč to dělám. Věřím a vím, že mnoho lidí má špatné zkušenosti se spolupráci s realitní kanceláři. Buď je nachytali nějakou smlouvou, nebo chtěli po nich peníze ikdyž se jejich nemovitost vůbec neprodala, atd….. Je toho hodně a realitní branže má spoustu takovýchto makléřů.

CHCE SE MI KŘIČET  „ALE JÁ JSEM JINÁ…..“

A tak přemýšlím, jak lidem ukázat, že jsem jiná. Že mi jde o jejich spokojenost, o to, aby se mnou a mou práci byli spokojeni. Ukázat, že prodej nemovitosti není o kvantitě, ale o kvalitě. Že není realitka jako realitka a makléř jako makléř. Jeto vždycky o lidech a jejich přístupu, o tom co chtějí do své práce dát a co od ní očekávají.

Já svou práci miluji. Opustila jsem výhody zaměstnaneckého poměru ve velké korporátní farmaceutické firmě a vrhla se pracovat v realitách. Chci Vám pomáhat a snažím se svou práci dělat poctivě.

„VŠÍM, CO DĚLÁM, SE VÁM SNAŽÍM POMÁHAT“

A tak jsem se rozhodla, že budu psát blog. Chci Vám ukázat co dělám a proč to dělám. Budu Vám psát příběhy z realit, příběhy lidí, příběhy bytů. Možná v tom najdete i něco pro sebe. Možná to bude inspirující pro prodej vašeho bytu. Možná se rozhodne se mnou spolu-pracovat a změnit tak názor na makléře :-).

 

IMG_3225

 

 

Markéta Hrušková
Vždy jsem velmi silně vnímala prostor v nemovitostech. Ať to byla jeho útulnost, uspořádání, vzhled či “duše” celého prostoru. Pohled z jiného úhlu na osobní prostor a rozmístění drobností, které dokreslují tu správnou emoci dané nemovitosti. K tomu se z jiného soudku přidaly mé obchodní dovednosti, které jsem podpořila několika lety v nadnárodních korporátních firmách a celoživotní vášeň pro budování a úspěšný obchod se staly základem pro mou kariéru v realitách. Je pro mě důležité jak celý průběh vnímá můj klient a chci ho provést celým případem prodeje ne s úsměvem, ale  s nadšenou emocí - WAU, TAK TO OPRAVDU STÁLO ZA TO!