HOME STAGING v praxi

Co to znamená a jak je to důležité při prodeji nemovitostí? Má vůbec smysl něco takového dělat? A opravdu díky tomu dokážete prodat nemovitost za vyšší cenu?

V dnešní době používám home staging na všech svých nemovitostech a díky tomu jsem mnoha svým klientům ušetřila několik stovek tisíc.

"Je dokázáno, že hlava si rozumově zdůvodní rozhodnutí srdce..."

Pochopila jsem, o čem je celý home staging:  Neukazovat 4 zdi, které neurazí ani nezaujmou. Ale naopak nadchnout, vyvolat příjemné pocity, ukázat útulný a atraktivní prostor a podnítit představivost - jak byste se cítili v takovém bytě nebo domě. Není to o zakrývání nedostatku, ale vyzdvihnutí pozitiv a krásy nemovitosti.

"Vždyť právě doma se chceme cítit fajn."

 

Chodíte rádi do IKEA?  Já ANO.

Tato myšlenka není vůbec nová. Dovedete si třeba představit tmavé a rozmazané fotky neuklizených a špinavých hotelových pokojů? A ještě lepší příklad zažije každý, kdo jde nakupovat do IKEA. Pečlivě naaranžované pokoje dotažené do posledního detailu je to, co se nám tak líbí. Pro mě jsou inspirací, jak by měl vypadat útulný domov.

PODÍVEJTE SE, jak to vypadat v praxi....

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

MYSLÍTE SI, ŽE TO MÁ SMYSL... ?

Já si myslím, že ROZHODNĚ ANO.

"Home staging při prodeji Vaší nemovitosti má smysl. Díky tomu získáte více peněz, v kratší době."

Všechen nábytek, dekorace, světla, lampy které na home staging používám, jsou v mém vlastnictví a používám je při mé práci - prodeji nemovitostí. Na focení a video pohlídky spolupracuji s odborníkem.

Pokud i Vy máte zájem prodat svou nemovitost za co nejvyšší cenu, napište mi - RÁDA VÁM POMŮŽU....