ŘEKLI O MĚ

Příběh slovy klienta…. Náš příběh začal s největší RK v ČR asi 5 měsíců před nalezením kupujícího, kterého nakonec našla paní Hrušková během 8 dnů od našeho prvního setkání. Hned jsem tušil, že náš záměr prodat byt v maximálních možných částkách dokáže právě paní Hrušková. Za nejdůležitější zkušenost považuji excelentní formu prezentace a stylingu bytu s focením profi fotografem pro online inzerci. Právě toto způsobilo mnohonásobně větší zájem o prohlídky oproti pokusech předcházející RK. Při prohlídkách mne překvapilo, jak dokáže vyzdvihnout kvalitu bydlení v daném bytě i v nejbližším okolí, s ponecháním dekorací a nastěhovaného nábytku z vlastnictví RK - vše v režii Hruškových. To vše za skutečně obvyklé provize ve srovnání s ostatními RK! Mohu pokračovat věcností, solidností a chápání potřeb všech zúčastněných při jednotlivých fázích prodeje. Troufám si tvrdit, že jsme nalezli v manž. Hruškových dlouhodobého partnera na realitní služby. Děkujeme! Bartošovi

manželé Bartošovi, ludek(zavinac)bybartos.com, prodávající 3+1, Ostrava - Pískové Doly

Spolupráce byla velmi příjemná. Přístup zcela profesionální, přesto lidský a citlivý. Za velmi krátkou dobu se mohl uskutečnit prodej nemovitosti. Všechny náležitosti spojené s prodejem za nás řešila paní makléřka s vysokým nasazením a spolehlivostí. Informace o průběhu samotného prodeje nám byly poskytovány ihned. Smlouvy sepsány jasně, srozumitelně. Úžasná práce při fotografování interiéru, empatie, vkus. Důvěra je při této transakci důležitá a já jsme mohla důvěřovat. Děkuji. Přeji mnoho spokojených klientů!!!

Věra Snížková, vera.snizkova(zavi)email.cz, prodávající byt 3+1, Ostrava - Poruba

Spolupráce s makléřem BYTYJIH byla výborná. Jednání bylo vždy velmi slušné, přístup ke klientovi zodpovědný a velmi vstřícný. Podávané informace se zakládali na pravdě, rady ze strany makléře byli profesionální a svědčili o velmi dobré orientaci v daném oboru. Příprava nemovitosti na foceni byla velmi zodpovědná a její prezentování, jak fotodokumentace tak i textová část, bylo vynikající. Čím jsem byla mile překvapena: - Opravdu čestné jednání, vše na rovinu a fér. - Pomoc i při zjišťování informaci pro klienta, které byli nad rámec dohody. - Přesnost a dochvilnost při všech sjednaných schůzkách.

Mária Jarolimová, maria.jarolimova(zavi)seznam.czprodávající byt 3+1, Ostrava - Poruba

Spolupráce s paní Hruškovou byla velice příjemná. O vše se postarala, pravidelně nás o všem informovala a vždy pomohla s tím, s čím jsme si nevěděli rady. Byt prodala rychle a za požadovanou cenu. Paní Hrušková je velmi ochotná a stále usměvavá, opravdu se s ní velmi dobře spolupracuje. Jsme velice spokojení a všem doporučujeme. Mile nás překvapilo: rychlé jednání, příjemný a vstřícný přístup, dobrá komunikace

Zuzana Kovalová, Adéla Kovalová, Adela.kovalova212(z)seznam.czprodávající byt 2+1, Ostrava-Zábřeh

Dobrý den,spolupráce s paní Hruškovou hodnotím na 100%. Každou schůzku usměvavá, milá s profesionálním přístupem. Jsem moc rád za pomoc a rady, které se netýkaly prodeje bytu, ale zařizování dalších nezbytných formalit. Vše bylo 100% Děkuji

Radovan Bubík, radovan.bubik(z)centrum.czKupující 2+1, Ostrava - Hrabůvka

Vyjadrujem maximálnu spokojnosť so súčinnosťou a vysokou profesionalitou pani Hruškovej. Od začiatku až po samotné odovzdanie nehnuteľosti mi bola veľmi nápomocná. Vysoko hodnotím jej promptnosť, dôkladnosť a ochotu pri vybavovaní úradných či iných záležitostí. Jej jednanie bolo na veľmi vysokej úrovni a plne si získala moju dôveru. Všetko prebehlo nad moje očakávania a ja môžem pani Hruškovú odecporučiť každému, kto v budúcnosti uvažuje o kúpe, predaji, či prenájme nehnuteľnosti. Príjemným prekvapením bola rezervačná zmluva, ktorá zahrňovala aj finančný postih pre predávajúceho, v prípade, že by odstúpil od zmluvy.

Peter Chovan, peter.chovanec@gmail.comkupující byt 3+1, Ostrava - Poruba

Spolupráce s paní Hruškovou byla výborná. Oceňuji osobní přátelský přístup. Vše mi bylo vysvětleno, podrobně a lidsky, což oceňuji zvlášť, neboť se v tomto světě běžně nepohybuji, a tak jsem byla ráda za ochotnou pomoc při jakýchkoliv dotazech a nejasnostech. A co bylo rozhodující neměla jsem pochyby o solidnosti jednání. Byla jsem mile překvapena osobní asistencí u všech pochodů nutných k uskutečnění záměru, časovým rozpětím možnosti řešit kdykoliv, profesionalitou s přátelskou ochotou.

Tereza Švrčinová, terezia.s2013@gmail.comprodávající byt 1+1, Ostrava - Poruba

Moc děkujeme za milé, empatické, vstřícné a profesionální jednání makléřky Markéty Hruškové. Prodej bytu k naší velké spokojenosti proběhl nečekaně hladce a rychle, a to s naší minimální účastí. Služby RK BYTYJIH proto všem vřele doporučujeme. :o) Byli jsme příjemně překvapeni výborným servisem RK BYTYJIH a zajištěním nejvhodnější prezentace naší nemovitosti.

Anežka Seberová, porubbaci@seznam.czprodávající 1+1, Ostrava - Poruba

S paní Hruškovou byla spolupráce nad očekávání dobrá, vše běželo bez problémů a veškeré ústní dohody platily. Byl jsem překvapen, že i v dnešní době se dá spolehnout pouze na ústní dohodu a ne jen na papíry. Co se týče kvality a úrovně služeb vše bylo vynikající. Ocenil jsem hlavně spolehlivost a férové jednání. Děkuji

V. Řezáč, v.rezac@seznam.czkupující byt 3+1, OV-Bělský Les

Spolupráce s makléřkou byla výborná. Velice oceňujeme vstřícnost (nic nebyl problém), komunikaci, rychlost, přímé jednání. Vše bylo na vynikající úrovni co se týká kvality služeb, odborných znalostí a profesionality. Děkujeme za spolupráci a vřele doporučujeme.

manželé Střelkovi, m44@seznam.czprodávající byt 3+1, Ostrava - Bělský Les

Spolupráce byla výborná, nemusela jsem se o nic starat. Byla jsem mile překvapená vlídností, ochotou a rychlým jednáním. Spolehlivost, odbornost, kvalita a cena služeb byla vynikající.

Renata Jedličková, renjed@seznam.czprodávající byt 3+1, OV-Dubina

Byl jsem mile překvapen ochotou nám pomoci. Férové jednání, profesionalita, kvalita a cena služeb byla vynikající. Spolupráce byla velmi příjemná a profesionální, mohu všem známým doporučit.

Vladimír Strak, vladimir.strak@cpcenter.czkupující byt 3+1, Ostrava - Dubina

Čím jsem Vás příjemně překvapili? Přístupem a vstřícnosti. Něco se nám nepovedlo? Povedlo se vše. Doporučil by jste nás svým známým? ANO

Gustav Hollein, hollein@vystavnictvihollein.czProdávající byt 3+1, Ostrava - Poruba

Děkujeme Vám, paní Hrušková, za velmi milý osobní přístup. Realizace koupi bytu na Výškovické ulici splnila naše očekávání. Děkujeme Vám a přejeme mnoho spokojených klientů. Těšíme se na další spolupráci.

Tomáš Jeřábek, tojeha2Kupující byt 2+1, ul. Výškovická, Ostrava - Zábřeh

S panem Hruškou a paní Hruškovou byla výborná komunikace. Vše mi bylo hned při prvním jednání řádně vysvětleno. Jejich představa inzerce a prezentace pro prodej mé nemovitosti mě zaujala. Dále musím vyzdvihnout vstřícnost při řešení požadavků kupujících. Byl jsem překvapen s jakou rychlostí se dali do prodeje nemovitosti.

Karel Meloun, karel.meloun@3geome3.euProdávající byt 2+1, Ostrava - Výškovice