Příběh za 120.000,- Kč

120.000,- Kč je možná pro někoho málo, ale pro většinu lidí to není zanedbatelná částka. Někdy se může stát, že díky špatnému rozhodnutí, o tolik peněz přijdete a možná si to ani neuvědomíte. Já se chci s Vámi podělit o to, jak naopak těchto 120.000,- Kč získat, a to bez komplikací a stresu.  Stačí se „JEN“ dobře rozhodnout.

Příběh tohoto bytu začal někdy na začátku roku 2017, kdy se majitelé pěkného bytu 3+1 rozhodli, že už jej nechtějí pronajímat, ale prodají ho. Měli známého ve společnosti M&M reality a tak se domluvili na spolupráci. Makléř tento byt nafotil jak nejlépe uměl a byt začal inzerovat za cenu 1.470.000,- Kč

Fotky makléře M&M reality:

Po třech měsících makléř prodávající přesvědčil ke snížení ceny. O byt totiž nebyl zájem a tak makléř navrhl jediné řešení – jít s cenou dolů.

Dohodli se na snížení  o 120.000,- Kč na cenu 1.350.000,- Kč.

Co se ale stalo?… i když majitelé snížili cenu a spoléhali na slova makléře: že toto zlevnění jim zaručí prodej jejich nemovitosti … ani v tomto případě byt neprodali. Na bytě bylo jen několik málo prohlídek…

To už byl pan majitel na pochybách a hledat jinou cestu, jak svou nemovitost prodat.

Náhodu v inzerci objevil můj inzerát s podobným bytem. Líbil se mu můj způsob prezentace. Zavolal mi a domluvili jsme se na schůzce, kde jsme probrali, jak já můžu pomoci a co naopak on čeká od prodeje.

Slovo dalo slovo a plácli jsme si. Prodávající ukončil spolupráci s M&M reality a prodeje jsem se ujala já.

Tady je výsledek mé práce.

Ano,  příprava mi zabrala podstatně více času než většině makléřů. Ale vše má smysl a hlavně funguje. Co jsme udělala navíc oproti jiným?

  • dovezla jsem svůj nábytek
  • byt jsem doplnila o dovezené dekorace a doplňky, naaranžovala ho
  • focení se ujal profesionální fotograf
  • inzerát jsem uveřejnila kromě inzertních serverů taky na soc.sítích
  • dovezený nábytek zůstal v bytě i během prohlídek

SHRNUTÍ:

  • Makléř společnosti M&M reality nabízel byt 6 měsíců a ani sleva 120.000 Kč mu nepomohla byt prodat
  • Já jsem byt připravila na prezentaci (dekorace, nábytek), profesionální fotograf jej nafotil
  • Byt jsem prodala za 16 dnů za cenu 1.470.000 Kč a ušetřila tak prodávajícím min. 120.000 Kč

Máte i vy podobné zkušenosti?

Chcete zjistit více, jak lépe prodat svou dům nebo byt?

Kontaktujte mě a já Vám pomůžu 🙂

 

Markéta Hrušková
Vždy jsem velmi silně vnímala prostor v nemovitostech. Ať to byla jeho útulnost, uspořádání, vzhled či “duše” celého prostoru. Pohled z jiného úhlu na osobní prostor a rozmístění drobností, které dokreslují tu správnou emoci dané nemovitosti. K tomu se z jiného soudku přidaly mé obchodní dovednosti, které jsem podpořila několika lety v nadnárodních korporátních firmách a celoživotní vášeň pro budování a úspěšný obchod se staly základem pro mou kariéru v realitách. Je pro mě důležité jak celý průběh vnímá můj klient a chci ho provést celým případem prodeje ne s úsměvem, ale  s nadšenou emocí - WAU, TAK TO OPRAVDU STÁLO ZA TO!