Byt 4+1, lodžie PRODANÝ

96m2, ul. Hornická, Moravská Ostrava

2 690 000 Kč - PRODANÝ

  • školka pod okny
  • škola za rohem
  • 15 minut do Karolíny pěšky
  • 5 minut na tramvaj
  • 10 minut do Městské nemocnice

Neprodělejte stovky tisíc korun při prodeji vaši nemovitosti!
Zjistěte si aktuální tržní cenu vaši nemovitosti - ZDARMA a online.

Virtuální prohlídka

Když jsem do tohoto bytu vešla poprvé, nadchlo mě jeho vnitřní uspořádání. Taky musím přiznat, že na strunu mého ženského vnímání zahrála nádherná a světlá koupelna s úžasným výhledem. Jen ta představa, když si po náročném dni dáte horkou vanu, skleničku vína a při rozjímání nad uplynulým dnem se zasněně díváte na hory nebo osvětlený Bolt tower. To budoucí majitelům závidím.

Pojďme ale od rozjímání a horké koupele k horkým novinkám o tomto bytě. Dispozičně je byt řešený jako 4+1, 96m2 a musím vám říct, že dispozice je to skvělá a jen tak se v těchto typech bytů nevidí.

Najdete zde úžasnou koupelnu s velkým oknem a hned vedle oddělené WC, vše je důmyslně zakomponované do uspořádaní bytu. Dále pak kuchyň kde se při přípravě jídla bude kochat výhledem na Lysou horu, blízký Bolt tower a pokud budete mít děti ve zdejší školce, tak i je můžete pozorovat z bezpečné vzdálenosti.
Kuchyň je vybavena všemi vymoženostmi moderní doby a díky tomu budete mít dostatek času na své děti, manžela a vaření se pro vás stane každodenní zábavou.

Co dodat k jídelnímu koutů, který je propojen s obývacím pokojem? Snad jen to, že tady to bude žít. Ne nadarmo se říká, že kuchyň a jídelna jsou srdcem domova. V tomto bytě to platí doopravdy, neb jídelní kout je v samém středu dění a bytu. Takže ze všech stran budete vidět co se děje a přitom si můžete vychutnávat kávičku a nějakou tu sladkost k tomu.

Pak zde máme jednu lahůdku pro "fajnšmekry" a tím je pracovna. Tato pracovna doznala zásadních změn a výsledného stavu pod taktovkou ostravského filmařského týmu - Bydlení je hra. Díky tomu je tento prostor skvěle dispozičně vyřešený a budete zde mít dostatek místa na dvě pracovní židle, dva počítače, monitory a řadu úložných prostor.

Dětský pokoj a ložnice s lodžii a vestavěnou skříni, jsou již jen standardní záležitosti dokreslující výjimečnost tohoto bytu.

Pokud si celý byt projdete pomocí přiloženého 3D scanu z pohodlí svého gauče, zjistíte jednu zajímavou věc... a tou je absence skříní, vyjma jedné vestavěné skříně v ložnici. Mám pro vás jednu hádanku... Kde si myslíte, že majitelé mají uložené oblečení, boty a jiné věcí od kluků, kteří obývají dětský pokoj? Nevíte? Tak jak se potkáme na prohlídce, já vám tu záhadu ráda ukážu.

Ještě vás potrápím pár praktickými informacemi. Byt je po celkové rekonstrukci cca před 12 lety, což je už delší doba, takže nečekejte ve vybavení nejnovější módní výstřelky. Zato tu najdete samé praktické a ověřené materiály.

Byt nyní nelze převést do osobního vlastnictví, což se vám teď možná zdá hrozné! Už jste se na něj těšili, a viděli se v té nádherné koupelně a teď zoufáte, že si na něj nebudete moct vzít hypotéku. Ale nevěště hlavu. I tento byt je možné financovat a spolu se na to mrkneme.

Co ještě dodat závěr? Snad jen to, že obrovskou přidanou hodnotou tohoto bytu je jeho umístění. Pod okny máte školku, za rohem školu, pěšky do Karolíny 15 minut, na tramvaj 5 minut. Takže neváhejte a volejte na prohlídku.

Dispozice4+1
Obytná plocha96 m2
LodžieANO
Patro4/6
VlastnictvíDružstevní bez možnosti převodu

Poslat dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.