BYT 4+KK+2x garážové stání, 1x venkovní stání + balkon, sklep, 99 m2

Nové Dvory - Podhůří, Frýdek - místek

7.490.000,- 

  • 15 minut pěšky do obchodu
  • 2 minuty do přírody
  • nádherný výhled do krajiny
  • soukromí a klid

BYT 4+KK+2x garážové stání, 1x venkovní stání + balkon, sklep, 99 m2

Nové Dvory - Podhůří, Frýdek - místek

7.490.000,-

  • 15 minut pěšky do obchodu
  • 2 minuty do přírody
  • nádherný výhled do krajiny
  • soukromí a klid

Videoprohlídka pro vás

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vítejte v ráji podhůří Beskyd! Ulice Nové Dvory – Podhůří není jen obyčejnou lokalitou, je to místo spojené s dobrodružstvím a klidem, kde se splétají cyklistické stezky "Frýdecký okruh a Skalický okruh", vedoucí až k výšinám Lysé Hory. Pokud jste milovníky přírody, dobrodružství, denních procházek, sportu, dětí a každodenního objevování krás okolí, tak toto místo je určeno právě pro vás.

Zavřete oči a představte si, že tuto idylickou scenérii můžete nazvat svým domovem. Ano, právě teď máte možnost vlastnit prostorný byt, který vám nabízí vše, po čem toužíte. Velký balkon, vaše vlastní garážové stání a parkovací místo, a ty výhledy! Každý den se probouzet s výhledem na Beskydy je jako balzám a pohlazení na duši.

Ale to není všechno. Zdejší klid a soukromí jsou jako božský dar, který si můžete užít po náročném dni. A to vše v jedné z nejvyhledávanějších lokalit bran do srdce Beskyd – ve Frýdku-Místku.

Pojďme se společně podívat na to, co vám tento krásný byt nabízí. Novostavba z roku 2020 vám přináší prostorné místnosti, které uspokojí i ty nejnáročnější. Moderní design, praktické uspořádání, technické vychytávky, dostatek slunce, tak těmito slovy bychom mohli tento byt definovat.

Vstupní prostor vás vítá do vašeho nového domova a zajistí vám dostatek místa na odkládání botů a kabátů. Velkou výhodou tohoto bytu je, že každý pokoj má samostatný vstup. Hned při vstupu je pracovna, poté dětský pokoj, komora, ložnice, koupelna a WC, chodbou dále procházíte do otevřeného prostoru obývacího pokoje spojeného s kuchyní a jídelním místem, kde se snoubí moderní design s pohodlím domova. A ten balkon! Každý západ slunce se stává jedinečným zážitkem, který si budete uchovávat v srdci.

Pokud jste kulinářský zaměření, tak vás nadchne nadčasové vybavení kuchyňské linky. Paní majitelka si ji nechala dělat dle vlastních potřeb a vzhledem k tomu, že je nepřekonatelná cukrářka, najdete zde dvě trouby, která vám umožní na nedělní oběd chystat jak kuřátko, tak bábovku zároveň. Dále pak velká lednice a indukce s integrovanou ventilací, dolaďují velice zdařile vytvořený pracovní prostor. A z mého pohledu to co každá žena (mnohdy i muž) ocení, je opravdu luxusní pracovní prostor na kuchyňské lince a ještě k tomu s výhledem na hory. Takže když budete tvořit gurmánské zážitky pro vaše milované, můžete se zároveň kochat výhledy do krajiny.

Nesmíme samozřejmě zapomenout na technické vybavení bytu. Takže pojďme na to. Celý byt je vytápění elektrickým podlahovým vytápěním se samostatným regulováním v každém pokoji. Protože jsme v moderní době, tak na střeše domu najdete fotovoltaiku, která pomáhá s ohřevem vody v bojleru. Plastová trojskla jsou již v dnešní době samozřejmostí  a domácí telefon je běžná součást moderního bydlení.

Celková užitná plocha přesahuje 99 m2, což zaručuje dostatek prostoru pro vaše sny, plány a vaše ratolesti. A k tomu ještě dvě garážová stání a jedno venkovní místo, abyste měli dostatek prostoru pro vaše vozidlo i vozidla vašich návštěv se kterými se v tomto vašem novém domově určitě dveře netrhnou .

Tak co říkáte? Není to jako sen, který se může stát skutečností? Neotálejte a pojďte se podívat na váš nový domov, který čeká právě na vás. Není to jen byt, je to váš klíč k životu plnému dobrodružství a pohody v srdci Beskyd.

Půdorys bytu

Základní informace

Dispozice4+KK+balkon+komora+2x garážové stání+1x stání venkovní + sklep
AdresaNové Dvory - Podhůří, Frýdek - Místek
Obytná plocha 97m2 obytné plochy, 6m2 balkon, 3m2 sklep
BalkonAno
VlastnictvíOsobní
Náklady8.760,-

Dokumenty ke stažení pro vás

Co najdete v okolí?

V těsné blízkosti bytu se nachází zastávka autobusu, kterou se dostanete do centra města. V pěší dostupnosti se nachází obchodní centrum, základní a mateřská škola, lékaři, plavecký bazén, kulturní zařízení a drobné služby.

Však se podívejte na přiloženou mapu 😉

Máte zájem o prohlídku, nebo více informací?

Okouzlil vás tento byt, nabo váháte nad některými detaily a rádi byste osobně nasáli jeho atmosféru a pohodu?

Stačí když zvednete telefon, zavoláte mi a spolu se už domluvíme na všem potřebném.

Těším se na setkání s Vámi.

Telefon: + 420 602 358 005

Email: marketa@marketahruskova.cz