RD Karviná

Rodinný dům 4+1+zimní zahrada+dvojgaráž, Karviná - Hranice

110m2 obytné plochy, 1116m2 pozemek

6 490 000 Kč - PRODANÝ

  • na okraji přírody
  • v blízkosti všech potřebných zařízení
  • udržovaná zahrada
  • krb na dřevo v obývacím pokoji

Rodinný dům 4+1+zimní zahrada+dvojgaráž, Karviná - Hranice

110m2 obytné plochy, 1116m2 pozemek

6 490 000 Kč - PRODANÝ

  • na okraji přírody
  • v blízkosti všech potřebných zařízení
  • udržovaná zahrada
  • krb na dřevo v obývacím pokoji

Videoprohlídka pro vás

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pokud  hledáte domov pro vaši rodinu v Karviné, kde budete mít blízko do přírody a zároveň budete v dostupnosti všech potřebných zařízení. Kde při ranní kávě budete moc pozorovat srnky a zajíce z okna, odpoledne se procházet po louce, odpočívat na zahradě, nebo večer při skleničce vína pozorovat hvězdy. Místo kde budeme mít pocit, že se čas zastavil a všechny starosti velkého světa jsou pryč... potom tento dům je novým domovem pro vás.

Rodinný dům Karviná
RD Karviná

Dům se nachází v Karviné na okraji města s lesy a loukami za zády. Byl postaven v roce 2010 a současní majitelé jsou jeho druzí vlastníci. Obytná plocha tohoto domu je 110m2 a zahrada nabízí krásných 1116m2 prostoru pro letní radovánky, dovádění vašich děti a zahradnické umění.

Pokud se podíváme na technickou stránku domu, tak hlavní vstup do rodinného domu je situovaný z vlastní přístupové komunikace. Dům je postavený z cihel, střecha Tondach, topení plynové + krbová kamna s rozvody do pokojů. Dům je vyhřívaný podlahovým topením. Kanalizace zde není, dům je napojený na jímku.

RD Karviná
RD Karviná
RD Karviná
RD Karviná

Z hlavni vstupní haly je přístupná chodba, která slouží jako hlavni komunikační prostor domu. Chodba je propojena s kuchyní a koupelnou. V zadní části je propojena s ložnicí a dvěmi pokoji, v přední částí s obývacím pokojem.

Dominantou obývacího pokoje je krb na tuhá paliva, který vám vytvoří útulný prostor v chladných zimních měsících a při skleničce svařeného vína zde můžete odpočívat po náročném dni. Okna v obývacím pokoji jsou situované do zahrady s výhledem na pergolu a okolní louky. 

RD Karviná
RD Karviná

Kuchyň vás okouzlí svým komfortem, nadčasovým pojetím, moderními spotřebiči a dostatkem místa pro celou rodinu. Nedělní oběd i ranní káva při běžném "provozním" shonu vám zde rozhodně budou chutnat.

RD Karviná
RD Karviná
RD Karviná
RD Karviná

Celý dům je řešený jako bungalov, tím pádem se nebudete muset obávat, že na stáří nevylezete do schodů. Díky bezbariérovému pojetí, budete mít přístup opravdu všude.
Dům je strategicky rozdělený na dvě části. V zadní části najdete ložnici a dva pokoje, které mohou sloužit jako pokojíčky pro vaše děti, nebo pracovna či pokoj pro hosty.

RD Karviná
RD Karviná

Koupelna je v tomto domě opravdu nadstandardní. Ranní "zácpa" s vašimi dětmi zde rozhodně nehrozí. Dostatek prostoru tu budou mít všichni a díky oddělenému WC, všechno zvládnete v pohodě a s úsměvem. V koupelně najdete vanu, sprchový kout, prostor na pračku, sušičku a taky dostatek úložných míst na vše potřebné.

RD Karviná
RD Karviná
RD Karviná
RD Karviná

Romantiku, pohodu, klid a radost ze života - to vše vám toto místo nabídne. Na zahradě najdete zázemí pro letní radovánky, posezení s přáteli, ale také místo kde se můžete věnovat pěstování vlastní zeleniny a bylinek. Prostě si užívat všeho co od života chcete, v prostoru mezi lesy a loukami, s vašimi dětmi, zvířaty a přáteli.

Takových míst na prodej v Karviné není opravdu hodně, pokud vás tato nemovitost zaujala, neváhejte mi zavolat.  Ráda vám celý dům ukáži a provedu vás. 

Markéta

Půdorys obytné části

Základní informace

Dispozice4+1, rok výstavby 2010
Pozemek1116 m2
AdresaNad Cihelnou, Karviná - Hranice
Obytná plocha 110 m2
Vytápěníplynový kotel + krb s rozvody po domě, podlahové vytápění
Odpadyžumpa
Náklady7.000,- /měsíc/elektřina, plyn

V okolí mimo jiné najdete louky, lesy a přírodu 😊.
Do centra Karviná to máte 10 minut pěšky.

Na nákupy do Kauflandu 5 minut autem.

Však se podívejte na přiloženou mapu 😉

Máte zájem o prohlídku, nebo více informací?

Markéta Hrušková - realitní makléřka

Okouzlila vás tato nemovitost, nebo váháte nad některými detaily a rádi byste osobně nasáli její atmosféru a pohodu?

Stačí když zvednete telefon, zavoláte mi a spolu se už domluvíme na všem potřebném.

Těším se na setkání s Vámi.

Telefon: + 420 602 358 005

Email: marketa@marketahruskova.cz