Můj příběh

Jmenuji se Markéta Hrušková, těší mě. 

Miluji propojování offline světa s online světem pomocí moderní techniky, sociálních sítí a kreativity člověka. To vše jednoduše, přehledně a s výsledkem.

Ukazuji lidem, jak si vytvořit web, který je krásný a zároveň prodává.

A když zapátrám ve své minulosti, tak studium vysoké školy mě rozhodně na momentální práci nepřipravilo :-). Mám vystudovanou Zdravotně sociální fakultu, 15 let jsem pracovala v korporátním světě farmaceutického byznysu. Pak přišel zlom, dala jsem výpověď a šla pracovat k manželovi do realitní kanceláře. Zde jsem se poprvé setkala s online světem.

A protože to byla láska na první pohled, zkoumala jsem ten náš vztah do hloubky. Nořila se víc a víc, až z toho byla vášeň a posedlost.

Díky podnikání jsem objevila krásu online světa. Nejdříve jsem začala stavět svůj osobní web, firemní, pak pro kamarádky, a několik svých webů. Pomalu jsem pronikala do tajů online marketingu. Školila jsem se, platila si kouče a mentoring kluby. Propadla jsem tomu.

Chci inspirovat lidi k objevení krásy online světa, díky kterému mohou své nadání šířit rychleji, efektivněji a pracovat nezávisle na místě a času, aby v jejich životech zažívali více volnosti, radosti a naplnění.

To, co učím, umím skvěle. Mám vše vyzkoušené a ověřené v praxi.

Vaše 

Markéta

Nikdy nikomu nedovol, aby přistřihnul stříbrná křídla tvých zlatých snů.
--- Sri Chinmoy ---