Můj příběh

Jmenuji se Markéta Hrušková, těší mě. 

Je mi něco málou přes 40 let a nikdy jsem se necítila jako technický typ.
Miluji zvířata a přírodu. Facebook jsem si založila v 38 letech a o tom co je online marketing a email marketing jsem poprvé slyšela, když jsem odešla z korporátní firmy pracovat sama na sebe.

Ten technický svět se ale stal mou vášní a posláním. Miluji propojování offline světa s online světem pomocí moderní techniky, sociálních sítí a kreativity člověka. To vše jednoduše, přehledně a s výsledkem.

Pomáhám ženám najit jejich jedinečou a ziskovou cestu v online podnikní. Nořím se do hloubek jejích duší a hledám tu pravou podstatu, kterou díky online technikám přenesu do virtuálního světa.

A když zapátrám ve své minulosti, tak studium vysoké školy mě rozhodně na momentální práci nepřipravilo :-). Mám vystudovanou Zdravotně sociální fakultu, 15 let jsem pracovala v korporátním světě farmaceutického byznysu. Pak přišel zlom, dala jsem výpověď a šla pracovat k manželovi do realitní kanceláře. Zde jsem se poprvé setkala s online světem.

A protože to byla láska na první pohled, zkoumala jsem ten náš vztah do hloubky. Nořila se víc a víc, až z toho byla vášeň a posedlost.

Díky podnikání jsem objevila krásu online světa. Nejdříve jsem začala stavět svůj osobní web, firemní, pak pro kamarádky, a několik svých webů. Pomalu jsem pronikala do tajů online marketingu. Školila jsem se, platila si nejlepší kouče a mentoring kluby. Propadla jsem tomu.

A protože mnoho žen v mém věkumají z online světa strach, nerozumímu, nechápou ho a bojí se ho. Rozhodla jsem se své zkušenosti, dovednosti a nápady s vámi sdílet a pomáhat vám.

Pomáhat vám - ženám, objevit krásy online světa, najit v něm ten svůj nápad a kus svého světa a vykročit tak na cestu svobodného podnikání.

To, co učím, umím skvěle. Mám vše vyzkoušené a ověřené v praxi.

Vaše 

Markéta

Nikdy nikomu nedovol, aby přistřihnul stříbrná křídla tvých zlatých snů.
--- Sri Chinmoy ---