BYT 3+1+jídelna+2 x lodžie, 69 m2

Byt 3+1 v osobní vl., ul. Bulharská, Ostrava - Poruba

2 690 000 Kč - REZERVOVANÝ

  • 2 minuty ráno do obchodu pro čerstvé pečivo
  • 5 minut na Hlavní třídu
  • 5 minut do obchodu Albert
  • Škola, školka pod domem

BYT 3+1+jídelna+2 x lodžie, 69 m2

Byt 3+1 v osobním vl., ul. Bulharská, Ostrava - Poruba

2 690 000 Kč - REZERVOVANÝ

  • 2 minuty ráno do obchodu pro čerstvé pečivo
  • 5 minut na Hlavní třídu
  • 5 minut do obchodu Albert
  • Škola, školka pod domem
Markéta Hrušková

Chcete více informací?

Tel: 602 358 005
Email: marketa@marketahruskova.cz

Porubský obvod je pro mě srdeční záležitost, snoubí se tu historie s modernou, důmyslná architektura staré zástavby se prolíná se zelení a modernějšími obvody. No prostě je to tu krásné.

Rodinný byt, který vám nabízím není výjimkou, protože se nachází na ul. Bulharská přímo v srdci porubského obvodu. Je to naprosto strategická poloha. Všude máte kousek.

Spousta lidí miluje Porubu. Kvůli jejím neopakovatelnému kouzlu, kvůli zeleni, která tady je opravdu na každém kroku, kvůli sportu i kvůli lidem, kvůli hlavní třídě a kavárnám. Kvůli pocitu, že tu jsou opravdu doma.
A doma tu můžete být i vy. Mít svůj domov znamená pro každého něco jiného. Mohou to být skvělí sousedé, dostatek zeleně, místa pro děti na hraní, kousek na procházku s pejskem, domácí kavárna se skvělou kávou. A Poruba přesně takovou atmosféru má. A má i ty kavárny, přírodu, dětská hřiště, atmosféru, vůni...

...a pak i jeden domov, který tu čeká možná právě na vás. Najdete jej v ulici Bulharská, což je kousek od samého dění porubského obvodu. Ale zároveň je to kousek do parku, na cyklostezku, na večeři do pěkných restaurací, na sushi do oblíbené restaurace Tsuri. A to je podstatné, protože budete pravděpodobně sportovně založení, chcete někde venčit svého psa, nebo hledáte kousek čisté přírody kvůli vašim dětem. A nechcete kvůli každé procházce a každému proběhnutí sedat do auta a někam sebe i celou rodinu pokaždé převážet. A co si budeme říkat, možností kam v porubském obvodu vyrazit je opravdu mnoho.

Byt vás svou dispozici opravdu nadchne. Hned při vstupu do bytu máte dostatek místa na odložení bot, kabátů, odrážedel děti a případně i kočárku. Z tohoto místa se strategicky přesunete do kuchyně, kterou si můžete předělat k "obrazu svému" a jako třešnička na dortu vás zde čeká prostorná jídelna.

Obývací pokoj je svou velikostí a umístěním prostor, připraven na rodinné hry, společný odpočinek, nebo sledování televize. Další dva pokoje vás okouzlí svým prostorem, dostatkem sluníčka a dvěmi nádhernými lodžiemi. V

Vaše děti mohou prostor v bytě využít opravdu naplno. Řádění na odrážedlech je zde povoleno a nácvik jízdy na bruslích by taky šel. 

Důležité na závěr je ještě zmínit, že byt je v napropsto původním stavu. Pokud tedy toužíte po bydlení dle svých představ, určitě zde můžete upustit uzdu fantazie a z bytu vykouzlit nádherný nový domov pro vás a vaši rodinu.

Pokud usoudíte, že je to ten pravý byt právě pro vás, ozvěte se mi. Těším se na setkání a s vámi.

Dispozice3+1+jídelna
Obytná plocha 69 m2
Lodžie2 x Ano
VlastnictvíOsobní vl.

Poslat dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.