Byt 2+1 

cena: 1.749.000,- Kč - REZERVOVANÝ

62 m2, ul. Varenská, Morvaská Ostrava

  • nákupní centrum 5 minuty pěšky
  • 3 minuty pěšky na tramvaj
  • školka pod domem
  • lékaři za rohem

Neprodělejte stovky tisíc korun při prodeji vaši nemovitosti!
Zjistěte si aktuální tržní cenu vaši nemovitosti - ZDARMA a online.

Jak se říká: "... mít všechno pod nosem...", tak to v tomto případě platí na 100%. Z domu dojdete opravdu všude: ať už budete chtít nakupovat (Futurum), za zábavou (třeba na Stodolní ulici), do kina (zase Futurum), divadla (Bezruče), za kulturou (do Domu kultury), na kávu i oběd nebo do školky či školy. Dokonce i se zlomenou nohou hravě doskáčete přes park do nemocnice. A pozor: zároveň se z okna nebo balkónu můžete kochat výhledem na Beskydy a Lysou horu. Takže i ta je pod nosem :).

Ano, poloha tohoto bytu je jedna z jeho velkých výhod, ale v tomto případě není jediná.

Máte kola a nechcete je dávat do sklepa? Máte drahé lyže, běžky, stan, a netušíte kde to všechno v bytě 2+1 dáte? Dětský kočárek a hračky, kajak a kompletní outdoorové vybavení nebo prostě jen kupu věcí, bez kterých se neobejdete? Tak zrovna vy oceníte další výhodu tohoto bytu.

Díky atypickému půdorysu vznikl v tomto bytě nádherný prostor na ukládání věcí. Na obrázcích ho neuvidíte, protože majitelé v něm mají opravdu všechno a tak si ho necháváme pro vás jako překvapení na prohlídku.

Když přejdeme k běžnému vybavení bytu, tak zde najdete prostornou kuchyň, velkou ložnici a obývací pokoj s balkónem.
Celý byt prošel rekonstrukcí a poznáte to hlavně na zděném jádře s vkusně zařízenou koupelnou, na podlahách - vylité nivelací a pokryté plovoucí podlahou a krásných dveřích s obložkami.

Celý byt je prostě skvěle řešený a hlavně velký. Díky tomu, že se nachází v posledním patře má krásný výhled a dostatek sluníčka.
Co víc říct? Snad jen dodat, že v bytě najdete bezpečnostní dveře, které vám dodají klidný spánek a kamerový systém v domě se postará o vaše bezpečí.

Takže neváhejte a volejte, ráda se s vámi sejdu a byt vám ukáži. A kdyby vás trápilo financování, tak pro nás to není nic nového. Pomáhali jsme je řešit už mnohokrát. Takže víme, jak na to a rádi se s našimi zkušenostmi podělíme.

Dispozice2+1
Obytná plocha62 m2
BalkónANO
Patro8NP/8NP
VlastnictvíOsobní vlastnictví

Poslat dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů