NABÍDKA NEMOVITOSTÍ

Bydlet v centru dění nebo v zeleni? Stará zástavba nebo velký věžák? Obchody pod domem nebo v dostupnosti MHD? Pokud si kladete tyto otázky při výběru Vašeho vysněného místa k bydlení, mám tu pro Vás návrh: Nabízím Vám útulný byt, který Vám umožňuje bydlení v zeleni s krásnými procházkami kolem řeky Odry, v zástavbě rodinných domů, ale přesto dostupný všem vymoženostem moderní doby. Do 10 min pěšky v Avion shopping parku, do 5 min v obchodu. Chce se Vám jen tak si jít zahrát discgolf? Nebo zajezdit na kolečkový bruslích? Máte malé děti a chcete je vzít na prolézačky a přitom si dat dobré kafe? Za 5 min dojdete na nově vystavěné hřiště pro děti, kde je součástí stezka pro in-line, hřiště, discgolf a mnoho dalších atrakcí nejen pro děti. Pokud okolí splňuje Vaše požadavky na vysněné bydlení, pak samotný byt jen dokreslí úžasnou atmosféru.
Klidné místo s dostatkem zeleně, odpolední procházky u krásného rybníku, večerní lekce jógy v blízkém studiu a večeře v Řecké restauraci v Porubském zámečku. To vše kousek od domu - dostupné pěšky, bez nutnosti vytahovat auto. Místo s duší a krásou staré zástavby Porubského obvodu, místo, kde vždy naleznete co budete potřebovat a nebudete se zde nudit. Tady Vám nabízím ke koupi byt v družstevním vlastnictví. Byt je o velikosti 2+1, 58m2, ve 2 nadzemním podlaží. V bytě dle mého názoru pan majitel provedl velice zdařilou rekonstrukci koupelny a WC. Ve všech pokojích jsou vybroušené parkety, v kuchyni zánovní kuchyňská linka. Větší pokoj je rozdělený na dvě části - zadní může sloužit jako pracovna, herna, atd. Případně je možné v tomto prostoru mít ložnici a pak se Vám z tohoto bytu stane byt 3+1.

Bydlení s nadhledem v blízkosti VT parku a VUT Brno

Prodáváme dům v jedinečné lokalitě Brno - Žabovřesky, ul. Kainarova. Dům má 3 nadzemní podlaží, 2 bytové jednotky a 3 garáže. Stojí na pozemku o velikosti 401 m2 kde najdete klid a místo k odpočinku.
20.000.000Kč

Byt 3+1, 60m2, osobní vlastnictví, ul. Mitušova, Ostrava - Hrabůvka

Prodat či neprodat, tuto otázku jsme si s majitelem tohoto bytu kladli na začátku naší spolupráce. Byt, ke kterému máte citový vztah, který jste rekonstruoval svýma rukama se těžko prodává dalšímu majiteli. Každopádně pan majitel je mladý člověk a se vzrůstající potřebou jeho a jeho partnerky, nakonec padlo rozhodnutí opustit tento útulný byteček a jít vstříc další životní etapě. A co já Vám můžu k tomuto bytu říct? Tento byt má pan majitel v osobním vlastnictví. Co to pro Vás znamená? Můžete tento byt zatížit nejen nábytkem a lidmi, ale taky hypotékou. A to se hodí.
1.369.000Kč

Byt 2+1, osobní vl., ul. Závodní, lodžie, Ostrava - Hrabůvka

Nechce se Vám ztrácet čas s řemeslníky a hledáte nový prostor pro Váš život, který již bude připravený k okamžitému nastěhování? Chcete bydlet útulně, v klidné lokalitě a přesto s dobrou dostupností na všechny strany Ostravy? Chcete aby Vaše nové bydlení mělo i lodžii, kde se dá sednout s dobrou kávou, či skleničkou vína, nebo si zde zasadit pár bylinek do kuchyně? Pokud ano, tak Vám nabízíme tento krásně zrekonstruovaný byt s lodžii. V bytě je vše nové. Od elektřiny, omítek, přes WC, koupelnu, kuchyň, spotřebiče, vysoko-zátěžovou plovoucí podlahu, dveře a kliky.
1 190 000Kč

Byt 3+KK, 74m2+54m2 terasa, Bystřice nad Olší

Je nedělní ráno a vy si dáváte ranní kávu na terase, posloucháte zpěv ptáků a kocháte se výhledem na krásné hory před Vámi. Odpoledne sedáte na kolo a hned z bytu vyrážíte do okolních lesů, po cestě zpět se zastavujete s dětmi na krásném novém hřišti a dáváte se dobrou večeři ve zdejší restauraci. Zmoženi a přesto spokojeni, usedáte večer ke skleničce vína a při pohledu na zapadající slunce za horami, si rekapitulujete Váš nádherný den. Sníte o takovém nedělním dnu? Chybí Vám něco podobného ve vašem domově a hledáte změnu? Milujete přírodu? Chcete bydlet v rozvíjející se obci a mít vše v dosahu? Pokud jste zvolili alespoň dvakrát ANO, tento byt je zde pro Vás!
2 890 000Kč

Útulný družstevní byt 2+1, se zasklenou lodžii, na ul. Kašparova, Ostrava - Hrabůvka

Mít všechno jak se říká \"pod nosem\" to je obrovská výhoda tohoto bytu. Ráno si jen skočit do obchodu pro rohlíky, ženě pro kytičku a pro své zdraví udělat pár kroku místo cesty autem. Pokud hledáte komfort dostupnosti všech důležitých zařízení jako je obchod, pošta, lékař, restaurace, vzdělání, kultura, pěšky bez nutnosti se někam přemisťovat, tak tento útulný byt je zde pro Vás. Nabízím Vám byt v družstevním vlastnictví, v původním, ale velice zachovalém stavu.
840.000Kč

Byt 3+1, 70m2, osobní vl., s lodžii, ul. Francouzská

Nádherné výhledy na Beskydy a Porubu, prostorná čtvercová kuchyň s lodžii a čtvercová předsíň, komfortně velká koupelna. Toto všechno a ještě mnohem více Vám nabízí byt o velikosti 3+1, 70 m2 na ul. Francouzská v Ostravě-Porubě. Byt je v původním stavu a osobním vlastnictví, což Vám umožňuje čerpat na koupi hypotéku a dotvořit si ho dle svých vlastních představ. To co Vám v bytě zůstane navždy je nádherný výhled na hory z lodžie při ranní snídani, nebo poledním obědě a posezení u kávy si můžete vychutnat při západu slunce nad Porubou v obývacím pokoji.
1.650.000 Kč
Nádherný výhled, bezprostřední blízkost lesa, procházky v přírodě, klidná a zelená část Ostravy. Hledáte-li byt, který Vám budete nabízet něco podobného, a chcete bydlet v dosahu přírody a klidu, tak Vás tento byt okouzlí. Byt je o velikosti 2+1, 55m2, v družstevním vl. s možností převodu do osobního vlastnictví - ideální pro financování hypotékou a přitom nemusíte platit 4% daň z nabytí. Většina vybavení, které v bytě najdete je v původním, ale velice udržovaném stavu. Koupelna a Wc prošli zdařilou rekonstrukcí. Jádro zde zděně a bude Vám sloužit ještě mnoho let.
990 000 Kč
Ať se podíváte z jakéhokoliv okna svého bytu, máte nádherný výhled na krásy našeho kraje. Při skleničce vína na lodžii se můžete kochat výhledem za hranice Ostravy. To Vám nabízí tento jedinečně situovaný byt velikosti 3+1, 70m2. Byt je velice dobře dispozičně řešený a nabízí Vám komfort velké kuchyně, předsíně s úložným prostorem a koupelny kde pohodlně dáte svou pračku a ještě budete mít dostatek místa na uskladnění potřebných věcí.
840 000 Kč

Poptávka

Chcete koupit Váš vysněný byt a nic se Vám nelíbí? Máte konkrétní představu o svém bydlení, ale nic takového jste ještě nenašli? Máte špatné zkušenosti s makléři a nechcete přijít o své peníze?

 Napište mi a já Vám ráda pomůžu