NABÍDKA NEMOVITOSTÍ

Nádherný výhled, bezprostřední blízkost lesa, procházky v přírodě, klidná a zelená část Ostravy. Hledáte-li byt, který Vám budete nabízet něco podobného, a chcete bydlet v dosahu přírody a klidu, tak Vás tento byt okouzlí. Byt je o velikosti 2+1, 55m2, v družstevním vl. s možností převodu do osobního vlastnictví - ideální pro financování hypotékou a přitom nemusíte platit 4% daň z nabytí. Většina vybavení, které v bytě najdete je v původním, ale velice udržovaném stavu. Koupelna a Wc prošli zdařilou rekonstrukcí. Jádro zde zděně a bude Vám sloužit ještě mnoho let.
990 000 Kč
Ať se podíváte z jakéhokoliv okna svého bytu, máte nádherný výhled na krásy našeho kraje. Při skleničce vína na lodžii se můžete kochat výhledem za hranice Ostravy. To Vám nabízí tento jedinečně situovaný byt velikosti 3+1, 70m2. Byt je velice dobře dispozičně řešený a nabízí Vám komfort velké kuchyně, předsíně s úložným prostorem a koupelny kde pohodlně dáte svou pračku a ještě budete mít dostatek místa na uskladnění potřebných věcí.
840 000 Kč
Je ráno a vy vstáváte do krásně prosluněného nového dne, oknem Vám vstupuje sluníčko a celý byt je cítit novotou a čistotou. Snídani si dáváte v kuchyni kde vidíte na krásně vzrostlé stromy a nová kuchyňská linka je připravené k vaření dobrot pro celou rodinu. I takto může vypadat Vaše ráno v novém domově. Pokud toužíte po místu k životu v nově zrekonstruovaném bytě a hledáte čistotu, kvalitu a nadčasový design, pak je tento byt určený právě Vám. Nabízím Vám byt o velikosti 2+1, 60m2 s balkónem. Tento byt prošel kompletní rekonstrukcí, takže zde najdete všechno nové
1 590 000 Kč
Prodat či neprodat, tuto otázku jsme si s majitelem tohoto bytu kladli na začátku naší spolupráce. Byt, ke kterému máte citový vztah, který jste rekonstruoval svýma rukama se těžko prodává dalšímu majiteli. Každopádně pan majitel je mladý člověk a se vzrůstající potřebou jeho a jeho partnerky, nakonec padlo rozhodnutí opustit tento útulný byteček a jít vstříc další životní etapě. A co já Vám můžu k tomuto bytu říct? Tento byt má pan majitel v osobním vlastnictví. Co to pro Vás znamená? Můžete tento byt zatížit nejen nábytkem a lidmi, ale taky hypotékou. A to se hodí.
1.369.000Kč
Nechce se Vám ztrácet čas s řemeslníky a hledáte nový prostor pro Váš život, který již bude připravený k okamžitému nastěhování? Chcete bydlet útulně, v klidné lokalitě a přesto s dobrou dostupností na všechny strany Ostravy? Chcete aby Vaše nové bydlení mělo i lodžii, kde se dá sednout s dobrou kávou, či skleničkou vína, nebo si zde zasadit pár bylinek do kuchyně? Pokud ano, tak Vám nabízíme tento krásně zrekonstruovaný byt s lodžii. V bytě je vše nové. Od elektřiny, omítek, přes WC, koupelnu, kuchyň, spotřebiče, vysoko-zátěžovou plovoucí podlahu, dveře a kliky.
1 190 000Kč

Byt 3+KK, 74m2+54m2 terasa, Bystřice nad Olší

Je nedělní ráno a vy si dáváte ranní kávu na terase, posloucháte zpěv ptáků a kocháte se výhledem na krásné hory před Vámi. Odpoledne sedáte na kolo a hned z bytu vyrážíte do okolních lesů, po cestě zpět se zastavujete s dětmi na krásném novém hřišti a dáváte se dobrou večeři ve zdejší restauraci. Zmoženi a přesto spokojeni, usedáte večer ke skleničce vína a při pohledu na zapadající slunce za horami, si rekapitulujete Váš nádherný den. Sníte o takovém nedělním dnu? Chybí Vám něco podobného ve vašem domově a hledáte změnu? Milujete přírodu? Chcete bydlet v rozvíjející se obci a mít vše v dosahu? Pokud jste zvolili alespoň dvakrát ANO, tento byt je zde pro Vás!
2 890 000Kč
Chcete mít útulné a nově rekonstruované bydlení v blízkosti Bělské lesa? Nechcete ztrácet čas a síly hledáním řemeslníků na rekonstrukci vašeho bytu? Chcete se stěhovat a okamžitě bydlet? Pokud sníte alespoň o jedné z těchto možností, tento byt je tu pro Vás. Jedná se o byt velikosti 3+1, 68m2, s lodžii, neprůchozími pokoji, výhledem na Bělský Les.
1.550.000Kč

Poptávka

Chcete koupit Váš vysněný byt a nic se Vám nelíbí? Máte konkrétní představu o svém bydlení, ale nic takového jste ještě nenašli? Máte špatné zkušenosti s makléři a nechcete přijít o své peníze?

 Napište mi a já Vám ráda pomůžu