NABÍDKA NEMOVITOSTÍ

Chci prodat za vyšší cenu
Hledáte bydlení v klidném prostředí Porubského obvodu? Chcete mít krásný výhled a kousek do lesa? Chcete koupit byt kde již nebude muset nic opravovat a můžete se rovnou nastěhovat? Tak tento byt je zde pro Vás. Jedná se o byt o velikosti 2+1, 54m2 v domě po celkové revitalizaci. Celý byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Najdete zde vše nové, počínaje elektřinou a omítkami až po zárubně a dveře. Je zde nová kuchyňská linka s vestavěnou troubou a indukční varnou deskou, nová koupelna s obklady a vanou, nové WC. V předsíni Vás zaujme na míru dělaná skříň, která Vám umožní schovat všechny nepotřebné věci a mít tak v bytě pořádek. Z mého pohledu je tento byt velice útulný a zároveň vzdušný. Nabízí Vám při ranní kávě nádherné výhledy na Ostravu a celé Beskydy.
1.470.000Kč
Je nedělní ráno a vy si dáváte ranní kávu na terase, posloucháte zpěv ptáků a kocháte se výhledem na krásné hory před Vámi. Odpoledne sedáte na kolo a hned z bytu vyrážíte do okolních lesů, po cestě zpět se zastavujete s dětmi na krásném novém hřišti a dáváte se dobrou večeři ve zdejší restauraci. Zmoženi a přesto spokojeni, usedáte večer ke skleničce vína a při pohledu na zapadající slunce za horami, si rekapitulujete Váš nádherný den. Sníte o takovém nedělním dnu? Chybí Vám něco podobného ve vašem domově a hledáte změnu? Milujete přírodu? Chcete bydlet v rozvíjející se obci a mít vše v dosahu? Pokud jste zvolili alespoň dvakrát ANO, tento byt je zde pro Vás!
2 890 000Kč
Klidné místo s výhledem do zeleně, místo kde během chvilky budete v porubském lese, v obchodě, na Hlavní třídě, na procházce v parku či v dobré restauraci. Prostě ideální místo pro život anebo pokud jste student a nechcete bydlet na kolejích, ideální místo ke studentskému životu. Tento byt je v bezprostřední blízkost VŠB - TU. Vstup do domu je bezbariérový. Nabízím Vám byt 1+1, 38m2, družstevní vlastnictví s možností převodu do osobního. Byt je v původním, ale velice zachovalém stavu. Na podlaze jsou parkety, jádro je umakartové, kuchyňská linka původní. Z mého pohledu je byt na velice strategickém místě v krásném prostředí Porubského obvodu.
850.000Kč
Hledáte místo k bydlení v klidném prostředí, kde budete kousek od Bělského lesa, kousek od MHD, v dostupnosti školek, škol a obchodů? Chcete mít svůj nový byt ve vyhledávané lokalitě, v nízké zástavbě a s dobrými sousedy? Nabízím Vám byt o velikosti 2+1, 54m2, v družstevním vlastnictví na ul. Patrice Lumumby v Ostravě - Zábřehu. Tento byt prošel v roce 2007 rekonstrukcí. Najdete zde nové rozvody elektřiny, na podlaze plovoucí podlahy, kuchyňskou linku dělanou na míru. Koupelna a WC jsou v příjemném dekoru a zrekonstruované.
950.000Kč

Byt 3+KK, osobní vl., s balkónem, ul. Výškovická

ledáte byt, kde se spojují moderní prvky zařízení s útulností a pocitem domova? Hledáte místo k životu, kde již nebudete muset investovat žádné peníze ani čas a budete se moci ihned nastěhovat? Hledáte životní prostor který bude v dostupnosti obchodních center a přitom kousek od přírody a procházek kolem řeky? Pokud alespoň jedna otázka vystihuje Vaši představu o novém bydlení, tento byt je zde pro Vás. Nabízím Vám byt o velikosti 3+KK, 62m2, v osobním vlastnictví. Byt se nachází ve 4.patře, v domě po revitalizaci. Tento byt prošel před 3 měsíci celkovou rekonstrukcí a novému majiteli nabízí komfort prvního uživatele v tomto bytě.
1.640.000Kč
Klidné místo s dostatkem zeleně, odpolední procházky u krásného rybníku, večerní lekce jógy v blízkém studiu a večeře v Řecké restauraci v Porubském zámečku. To vše kousek od domu - dostupné pěšky, bez nutnosti vytahovat auto. Místo s duší a krásou staré zástavby Porubského obvodu, místo, kde vždy naleznete co budete potřebovat a nebudete se zde nudit. Tady Vám nabízím ke koupi byt v družstevním vlastnictví. Byt je o velikosti 2+1, 58m2, ve 2 nadzemním podlaží. V bytě dle mého názoru pan majitel provedl velice zdařilou rekonstrukci koupelny a WC. Ve všech pokojích jsou vybroušené parkety, v kuchyni zánovní kuchyňská linka. Větší pokoj je rozdělený na dvě části - zadní může sloužit jako pracovna, herna, atd. Případně je možné v tomto prostoru mít ložnici a pak se Vám z tohoto bytu stane byt 3+1.
1.350.000Kč
Bydlet v centru dění nebo v zeleni? Stará zástavba nebo velký věžák? Obchody pod domem nebo v dostupnosti MHD? Pokud si kladete tyto otázky při výběru Vašeho vysněného místa k bydlení, mám tu pro Vás návrh: Nabízím Vám útulný byt, který Vám umožňuje bydlení v zeleni s krásnými procházkami kolem řeky Odry, v zástavbě rodinných domů, ale přesto dostupný všem vymoženostem moderní doby. Do 10 min pěšky v Avion shopping parku, do 5 min v obchodu. Chce se Vám jen tak si jít zahrát discgolf? Nebo zajezdit na kolečkový bruslích? Máte malé děti a chcete je vzít na prolézačky a přitom si dat dobré kafe? Za 5 min dojdete na nově vystavěné hřiště pro děti, kde je součástí stezka pro in-line, hřiště, discgolf a mnoho dalších atrakcí nejen pro děti. Pokud okolí splňuje Vaše požadavky na vysněné bydlení, pak samotný byt jen dokreslí úžasnou atmosféru.
1.470.000Kč

Poptávka

Chcete koupit Váš vysněný byt a nic se Vám nelíbí? Máte konkrétní představu o svém bydlení, ale nic takového jste ještě nenašli? Máte špatné zkušenosti s makléři a nechcete přijít o své peníze?

 Napište mi a já Vám ráda pomůžu