RD 5+1 Rychvald

RD RYCHVALD 

Rodinný dům 4+1 + hospodářská budova, Rychvald, ul. Michálkovická
140 m2 obytné plochy, 1193m2 pozemek

3 250 000 Kč - REZERVOVANÝ

 

  • 10 minut autem do centra Ostravy
  • kousek do přírody
  • zahrada se vzrostlými stromy
  • dobrá dopravní dostupnost

RD RYCHVALD 

Rodinný dům 4+1 + hospodářská budova, Rychvald, ul. Michálkovická
140 m2 obytné plochy, 1193m2 pozemek

3 250 000 Kč - REZERVOVANÝ

  • 10 minut autem do centra Ostravy
  • kousek do přírody
  • zahrada se vzrostlými stromy
  • dobrá dopravní dostupnost

Rychvald - leží v Moravskoslezském kraji v okrese Karviná v blízkosti měst Ostrava, Bohumín, Havířov a Orlová. V Rychvaldu najdete vše co k vašemu rodinnému životu potřebujete. V centru města vyrostlo sídliště, jehož součástí je základní škola se školní jídelnou a víceúčelovým hřištěm, školka, zdravotní středisko, lékárna, kulturní dům s knihovnou a dokonce i nákupní středisko.
Prostě Rychvald je skvělým a hlavně strategickým místem pro váš klidný, rodinný život. Díky tomu, že se geograficky nachází asi v polovině trasy mezi Ostravou a Frýdkem a Havířovem, máte dostupnost velkých měst opravdu blízko.

No a v tomto skvělém a strategickém místě vám nabízím ke koupi rodinný dům. Dům prošel částečnou rekonstrukcí, najdete zde novou koupelnu se sprchovým koutem, elektřinu v mědi a hlavně také novou střechu. Zbytek domu je v původním, ale velice zachovalém stavu.

V přízemí domu u vchodu se nachází dostatečné vstupní zázemí s přístupem do místnosti, která je vhodná třeba k uskladnění potravin. Dále pak kuchyň, která navazuje na obývací pokoj, kde vás v zimních večer příjemně zahřejí krbová kamna. Ložnice se šatnou vám poskytnou dostatek prostoru na postel a další potřebné věci.

Koupelna prošla rekonstrukcí a najdete zde sprchový kout, prostor na pračku, sušičku a umyvadlo se zrcadlem zde má taky své místo.

Když vyjdete po schodech nahoru tak v podkroví jsou pro vás nachystané dva pokoje, které dostatečně pokryjí nároky vašich dětí, případně mohou sloužit jako pracovna, nebo ubytování pro vaše návštěvy.

Dům je napojený na plynový kotel a jako další alternativní zdroj je možnost využít vytápění krbovými kamny v obývacím pokoji.

Velkou výhodou je možnost využití státní dotace “Oprav dům po babičce” až do výše 1 mil. korun od září 2023, kteří splní podmínky optimálního zateplení na stávající budově, nebo postaví dům splňující požadované parametry na místě odstraněného původního domu.

Vedle domu stojí hospodářská budova, která původním majitelům sloužila pro chov domácích užitkových zvířat. V současné době je možné tyto prostory využít jako dílnu, úložné prostory, nebo po úpravě, jako letní bydlení. Na tuto budovu navazuje pergola, která vám bude sloužit jako ideální místo v létě k setkávání s rodinou a přáteli.

Benefitem této nemovitosti je její zahrada, která má vzrostlé stromy a obrovský ořešák vám zajistí příjemný chládek a stín v parných letních dnech. Při rozměrech 800m2 zahrady, zde můžete upustit uzdu fantazie a svého zahradnického umění a vrhnout se na pěstování ovoce a zeleniny pro svou rodinu.

Pokud tato nemovitost "zahrála" na vaši strunu a dovede si představit váš nový život zrovna na tomto místě, tak  zbývá zvednout telefon a domluvit se na prohlídku. Těším se na vás! Ráda vás provedu celou nemovitostí a pomůžu i s vhodným financováním.

Dispozice5+1
Pozemek 1193m2, z toho zahrada 800m2
Obytná plocha140 m2
Vytápění Plyn
OdpadJímka, obec bude dělat kanalizaci

Půdorys

Okouzlil vás tento dům, nebo váháte nad některými detaily a rádi byste osobně nasáli jeho atmosféru a pohodu?

Stačí když zvednete telefon, zavoláte mi a spolu se už domluvíme na všem potřebném.

Těším se na setkání s Vámi.

Telefon: + 420 602 358 005

Email: marketa@marketahruskova.cz