BYT 1+KK, 23 m2

Byt 1+KK v družstevním vl., Hlavní třída, Ostrava - Poruba

1 099 000 Kč

  • v centru dění porubského obvodu
  • 5 minut pěšky na tramvaj
  • Výhled do parku, soukromí a klid

BYT 1+KK, 23 m2

Byt 1+KK, družstevní vl., Hlavní třída, Ostrava - Poruba

1 099 000 Kč

  • v centru dění porubského obvodu
  • 5 minut pěšky na tramvaj
  • Výhled do parku, soukromí a klid

Bc. Markéta Hrušková

Tel.: 602 358 005
email.: marketa@marketahruskova.cz

Dá se o něm říct, že je to malý bojovník s obrovským srdcem. Ano tato metafora je krásným přirovnáním k tomuto malému bytečku s obrovským potenciálem.

Pouhých 22m2 dělá z tohoto bytu adepta na nejmenší byt v Ostravě. Každopádně tento malý hrdina, to vynahradí budoucímu majiteli spoustou pozitiv mezi které patří:

- Adresa - Hlavní třída je srdcem porubského obvodu. Všude máte kousek a přitom jste v nádherném prostředí plném zeleně, květin, laviček.

- Restaurace přímo pod domem. Mezi námi kdo se může chlubit tím, že v papučích přejde do své oblíbené restaurace. Pokud se stanete majitelem tohoto "velikána" tak gurmánská restaurace Sbeerka se stane vašim druhým domov. A pokud zrovna neholdujete dobrému jídlu a pivu, určitě si vyberete z dalších kaváren a barů, které se na Hlavní třídě nacházejí. 

- Okno s výhledem do zeleně. Tento byteček má pouze jedno okno, ale výhled stojí za to - stromy, tráva a ničím nerušený klid. 

- Náklady na bydlení. Nízký nájem je v dnešní době určitě jednou z hlavních položek na které se člověk dívá. Takže vás mohu ujistit, že tento byt vám rozhodně váš životní standard nepokazí.

Ať už si byt vyberete jako investici a uložení vašich peněz, studentské bydlení, nebo jako váš nový domov, rozhodně nebudete litovat.

Co se týká technického stavu bytu, tak tento "velikán" je v naprosto původním stavu. Najdete zde ještě keramické jističe, které si toho pamatují opravdu hodně. Díky přiložené 3D vizualizaci si ale nemusíte lámat hlavu s tím, jak může byteček vypadat. 

Byt je v družstevním vlastnictví a pokud budete zvažovat jak ho financování, převod do osobního vlastnictví není možný.

Tak pokud vás tato moje nabídka zaujala, pojďme se společně na něj podívat. 

 

Dispozice1+KK
Obytná plocha 23 m2
SklepAno
Vlastnictvídružstevní