RD Prostřední Bludovice

RD Prostřední Bludovice 

REZERVOVANÝ

Rodinný dvojdům 5+1 a 2+KK, zahrada 19187m2, Prostřední Bludovice

7 850 000 Kč

  • 25 minut do centra Ostravy
  • 10 minut do centra Havířova
  • Stylový dům s nadčasovým designem
  • Soukromí a klid

RD Prostřední Bludovice

Rodinný dvojdům 5+1 a 2+KK, zahrada 19187m2, Prostřední Bludovice

7 850 000 Kč

  • 25 minut do centra Ostravy
  • 10 minut do centra Havířova
  • Stylový dům s nadčasovým designem
  • Soukromí a klid

Videoprohlídka pro vás

Ten pocit prostě musíte zažít! Pocit volnosti a svobody, nádherné přírody a přitom komfortu blízkosti města. Spojení moderní doby s prvky doby našich babiček. Prostě nádherné místo k životu na mnoho dalších desítek let.
Když jsem do toho místa přišla poprvé, oslovila mě celá neopakovatelná atmosféra domu. Nádherná terasa s výhledem na okolní pole a louky, srnky, klid, ale přitom pocit bezpečí a útulnosti.
Pokud milujete volnost a nechcete svůj život prožít na malém vymezené prostoru, ohraničeném plotem a dalšími sousedy, tak tady vaše srdce poskočí radostí.

Tento rodinný dům se skládá za dvou samostatných domů. Přičemž menší je o velikosti 2+KK a výměře 90m2 + zastřešená terasa. Tento dům byl postavený před 3 lety a vše co zde najdete je nové, moderní a funkční. Kuchyň je vybavená všemi vymoženostmi doby v nádherné černé barvě.
WC je spojené s koupelnou a poskytne vám dostatek prostoru k ranní hygieně a večerní relaxaci. K relaxaci vás taky zve nádherná a prostorná zastřešená terasa, kde můžete večeř sedět při skleničce vína a dobré knížce.

Druhým dům je o velikosti 5+1+dvě koupelny, sklep. Zde rekonstrukce probíhala průběžně a v současné době je dům po celkové rekonstrukci. V přízemí najdete velkou chodbu kde se bude vašim dětem dobře jezdit na odrážedle a na honěnou tu taky budou mít dost prostoru. Obývací prostor je s kuchyní spojený průchodem, který umožňuje nahlížet na dění v srdci domu, ale zároveň mít skryté své kulinářské umění. Další dva pokoje v přízemí je možno využít jako pracovnu, hostinský pokoj či další pokojíček. Ve 2 NP se nachází dva pokoje, vkusně zabudovaná šatna a koulena s WC.

Nedílnou součástí toho domu jsou jeho rozlehlé pozemky, skoro by se dalo říct, že se jedna o takové malé panství. Pozemky o rozloze 19.178m2, můžete využít k chovu koní, ovcí, či jiných domácích zvířátek. Za domem najdete pozemky stavební, které majitele chtěli rozparcelovat na menší a nabídnout k prodeji. Součástí prodeje je i geometrický plán k těmto pozemkům.

Tak a ještě pár technických detailů. Střechy obou domů jsou plechové.Oba domy jsou zateplené eps 150mm, okna jsou dvojskla s šestikomorovým profilem. Topení je kotel poloautomat na obě budovy. V menším domě je podlahové vytápění. Ve větším domě je podlahové vytápění v přízemí, první patro ma radiátory.
Podlahy jsou ve velkém domě tvořeny systémem iglu vše tepelně odizolované a na povrch je dlažba.
Ohřev vody má každá jednotka zvlášť - bojler na elektřinu a zároveň je možný ohřev kotlem.
Velký dům je pod střechou izolován 30 cm vatou a malý dům je postaven z plné cihly a vnitřní strana je udělaná z kvh profilu a stříkaná izolace. Náklady na vytápění obou budovy jsou cca 24.000,- Kč topná sezona. Obě budovy jsou oddrenážované a svedeny do centrálního odtoku podél cesty.

No teď už jen zbývá zvednout telefon a domluvit se na prohlídku. Těším se na vás! Ráda vás provedu celou nemovitostí a pomůžu i s vhodným financováním.

Dispozice5+1 a 2+KK
Plocha zahrady19.178 m2
Zastavěná plocha240 m2

Poslat dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů