V realitách se pohybuji již 7 let. Řeknu vám, není to jednoduché, ale to určitě víte 😊.

Do realit jsem přišla po 18 letech  práce v nadnárodní farmaceutické korporaci. Nic jsem netušila o online světě, webech, sociálních sítích a marketingu.  Nic jsem netušila o práci realitního makléře. Jen jsem věděla, že mám ráda design a obchod. V tu dobu můj manžel vlastnil realitní kancelář, takže bylo jasným krokem pokračovat dále u něj.

Hned na začátku své kariéry v realitách jsem si udělala sama svůj web a nastavila emailing. Věděla jsem, že musím o sobě dávat vědět i jiným způsobem než studeným voláním a letáčky. Chtěla jsem být jiná a chtěla jsem cestu online marketingu vyzkoušet. Od té doby uplynulo pár let a díky této první investici, jsem po dvou letech začala nabírat zakázky bez studeného volání a oslovování klientů. Teď naopak klienti volají mě, abych jim pomohla s prodejem a databáze mých klientů činí několik tisíc emailových adres.

Oblast online marketingu mě úplně nadchnula. Zamilovala jsem si tvorbu webu a email marketing. Postupem času jsem k tomu přidala i sociální sítě a FB reklamu.

Teď už vím, že bez tohoto online stroje, by mé podnikání v realitách nikdy nemohlo fungovat tak jak funguje dnes. Bez studeného volání, bez nahánění klientů, bez letáčků do schránky.

A protože jsou to všechny věci, které mám ráda a vím, že vám mohou pomoci neskutečně vyrůst, rozhodla jsem se pomáhat i dalším makléřům, kteří v tom uvidí smysl.