Byt 3+KK

REZERVOVANÝ

70m2, ul. Větrná, Ostrava - Poruba

2 270 000 Kč

Staňte se součástí krásného porubského obvodu a zažijte atmosféru a komfort bydlení v centru dění v Porubě.

Byt, který se nachází v bezprostřední blízkosti Hlavní třídy, bude pro vaši rodinu místem k bydlení, díky kterému nebudete muset řešit dojezd autem na každodenní nákupy, odvozy děti do školy, prostor na venkovní hraní, kde zajít na dobrou kávu či romantickou večeři.

Díky své poloze se tento byt stane místem, kde se budete vždy rádi vracet a trávit čas se svou rodinou.

Nespornou výhodou pro budoucího majitele z mého pohledu je, že byt je již po rekonstrukci a nemusíte shánět řemeslníky a starat se o rekonstrukci. Stačí si vybrat nový nábytek, vzít kartáček na zuby, hračky pro děti a můžete bydlet. V době minimalizmu určitě oceníte dvě velké vestavěné skříně, díky kterým schováte veškeré věci a získáte tak přehled co kde máte.

Tento byt prošel celkovou velice zdařilo rekonstrukcí cca před 10 lety.
Současní majitelé zde vychovali dva krásné kluky, což se nepatrně podepsalo na vzhledu některých materiálů, ale celkový dojem bytu i přes zásahy dětských ručiček je velice nadstandardní.

Pojďme se tedy konkrétně podívat, co všechno v bytě najdete:
- plovoucí podlahy v celém bytě
- nové omítky
- nová elektřina
- rekonstruované zděné jádro
- moderní vybavení koupelny s prostorem na pračku a sušičku
- útulná kuchyňská linka s krásným výhledem do dvora
- vestavěná lednice s mrazákem, mikrovlná trouba, indukční deska, myčka na nádobí

To co z fotek neuvidíte je útulnost a pocit bezpečí, který v bytě zažijete. I když se byt nachází ve zvýšeném přízemí, nebudete zde mít pocit ohrožení. Naopak. I s velkým nákupem v klidu dojdete domů, dětem stačí z okna zavolat a hodit klíče a pokud se manžel zdrží večer v restauraci, z okna budete mít přehled, kdy se vrátí.

Díky spojenému prostoru se veškeré dění přesune do obývacího pokoje a vy tak v klidu můžete připravovat večeři a mít tak po dohledem děti a dění v celém bytě.

I když se vám může zdát, že tento byt má nepatrnou nevýhodu a tím je družstevní vlastnictví, musím vám hned zarazit. I tento byt můžete financovat zdroji z banky a ráda vám s tím pomůžu. Naopak zde vidím výhodu, že neplatíte 4% daň a převod družstevního podílu je velice rychlý.

Pokud hledáte byt, který je po celkové rekonstrukci, v dostupnosti všeho, co k životu vaší rodiny potřebujete, bez nutností další investice, zavolejte a zajdeme spolu na prohlídku.

Dispozice3+KK
Obytná plocha70 m2
BalkónNE
PatroZvýšené přízemí
VlastnictvíDružstevní bez možnosti převodu

Poslat dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů