PRONÁJEM bytu 3+1, Krásné Pole

cena: 10.000,- Kč + služby a elektřina

80m2, terasa, čáastečně zařízený, Ostrava - Krásné Pole 

  • tramvaj 10 minuty pěšky
  • 8 minut na tramvaj
  • škola a školka v místě
  • obchod 3 minuty pěšky

Pokud se toužíte ráno probouzet za zvuku kokrhání kohouta a večer se dívat na nádherný západ slunce místo televize, tak tento byt zde na vás čeká a stane se vaším místem pro život, kam se budete rádi vracet.
Zažijete zde klid a venkovskou pohodu a přitom budete v dosahu města a všech moderních vymožeností.

Byt prošel částečnou rekonstrukcí a osloví vás hlavně nádhernou a prostornou koupelnou spojenou s Wc a dostatkem prostoru na pračku. Krásu koupelny ještě podtrhává okno s výhledem do zeleně a přitom ukryté před zraky sousedů.

Obývací pokoj je důmyslně a přitom nenásilně propojen s chodbou, díky čemuž budete mít přehled o všem co se v bytě děje, ale také zde najdete své soukromí k odpočinku a relaxaci.

Pojďme se podívat dála na ložnici s šatnou, kuchyň s novou kuchyňskou linkou a spíž. Prostě všechno co ke krásnému a pohodlnému životu potřebujete.

Třešnička na dortu tohoto bytu je terasa, která vám poskytne dostatek prostoru na odpolední lenošení, ranní kávičku či víkendovou grilovačku s přáteli.

Tak toto vše vám nabízí byt, který se nachází v prvním patře rodinného domu v Ostravě - Krásném Poli. Jeho součástí je i zahrada, kterou můžete využívat jak k posezení, tak i případně k pěstitelským pokusům.

V ceně nájmu je 10.000 Kč + zálohy na služby a elektřinu. Vratná kauce jsou 2 nájmy + provize RK jeden nájem.

Dispozice3+1+terasa
Obytná plocha80 m2
Zahradamožno využívat
Doba nájmuDlouhodobě

Poslat dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů