Chata na Čeladné 

3+1+dvě terasy + garáž + sklep + dílna, 120 m2 obytné, pozemek 419m2

PRODANÁ

4 990 000 Kč

  • 800m ski areál Opálená
  • 300 m na vlakové nádraží
  • 900 m do centra Čeladné
  • Výhled a relax

Chata na Čeladné 

3+1+dvě verandy + garáž + sklep + dílna, 120 m2 obytné, pozemek 419m2

PRODANÁ

4 990 000 Kč

  • 800 m ski areál Opálena
  • 300 m na vlakové nádraží
  • 900 m do centra Čeladné
  • Výhled a relax

VIDEOPROHLÍDKA  prohlídka pro vás

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

VIDEOPROHLÍDKA prohlídka pro vás

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chcete více informací?

Tel: 602 358 005
Email: marketa@marketahruskova.cz

Dispozice3+1+dvě terasy+garáž+sklep+dílna
Obytná plocha 120 m2
Velikost pozemku419
VlastnictvíOsobní

Představte si vůni rozkvetlé louky obohacenou o nádhernou vůni lesa. Ta vůně je všude ve vzduchu, všude kolem vás. Každý den. V každém ročním období trochu jinak, ale vždycky krásně. Když ráno otevřete oči, když vyjdete na terasu, když jdete s dětmi do lesa, když běháte se psem, nebo když se jen tak posadíte na terase na sluníčko, které má ráno takovou tu hezkou teplou barvu. Jste obklopeni přírodou, jste v bezpečí, daleko od velkoměsta, přitom v kontaktu s civilizací. Je to pro vás hezká představa? Může to být i realita, vaše realita. Přímo v srdci Čeladné na úpatí Opálené si můžete koupit cihlovou chatu k celoročnímu bydlení.

K chatě patří i prostorná garáž, kam se vejde nejen vaše auto, ale i spousta věcí, které zrovna nepotřebujete, dále pak sklep a pokud jste od přírody kutil, využijete prostornou dílnu v suterénu chaty. Samotná chata pochazí z 80 let minulého století. Její ráz je do dnešní doby zachován, ale pravidelná údržba paní majitelky je na první pohled patrná. Střecha dostala novou fasádu před 10 lety a ani okna nezůstala pozadu a jsou v plastu.

V přízemí, hned za hlavním vstupem a prosklenou verandou, se od zádveří otevírá vstup do obývacího pokoje, jehož dominantou jsou krbová kamna, které zde dotváří příjemnou domácí atmosféru. Dále pak v přízemí najdete kuchyň a koupelnu s WC. V suterénu domu je potom původní sklep, kde jsou umístěné technologie (přívod vody, plynu) a všechny rozvody již nalaznete v plastovém provedení. 

V patře se nachází dva pokoje, WC a vstupy na terasy na obě strany chaty. Vytápí se zde elektrickými přímotopy stejně jako v přízemí. Nad touto části se nachází ještě prostor půdy, který může sloužit k dobudování dalšího prostorného a útulného pokoje.

V přízemí je velká garáž s velkými vraty s přímým vjezdem z ulice. Pozemek ma celkovou výměru 419 m2. Podlahová plocha chalupy je cca 120 m2. Současná paní majitelka miluje na chalupě kromě voňavého vzduchu, nádherného výhledu z terasy, kde se nádherně sedí a odpočívá, totálního propojení s přírodou i strategickou lokaci chalupy. Díky velice dobré dostupnosti na vlakové nádraží není problém se na chatu dopravit kdykoliv a za jakýchkoliv podmínek. Autem z Ostravy jste na chatě cca za 40 minut z Frýdku - Místku to je ještě o 20 minut méně. Pokud vás zajímá více informací, napište mi nebo zavolejte. Odpovím na všechny vaše dotazy a pokud budete chtít, pojedeme se spolu na Čeladnou podívat v jednom z prohlídkových dnů, které máme již naplánované. A mějte se hezky. Markéta