Chata na Čeladné 

3+1+dvě terasy + garáž + sklep + dílna, 120 m2 obytné, pozemek 419m2

REZERVOVANÁ

4 990 000 Kč

  • 800m ski areál Opálená
  • 300 m na vlakové nádraží
  • 900 m do centra Čeladné
  • Výhled a relax

Chata na Čeladné 

3+1+dvě verandy + garáž + sklep + dílna, 120 m2 obytné, pozemek 419m2

REZERVOVANÁ

5 490 000 Kč

  • 800 m ski areál Opálena
  • 300 m na vlakové nádraží
  • 900 m do centra Čeladné
  • Výhled a relax

VIDEOPROHLÍDKA  prohlídka pro vás

VIDEOPROHLÍDKA prohlídka pro vás

Chcete více informací?

Tel: 602 358 005
Email: marketa@marketahruskova.cz

Dispozice3+1+dvě terasy+garáž+sklep+dílna
Obytná plocha 120 m2
Velikost pozemku419
VlastnictvíOsobní

Představte si vůni rozkvetlé louky obohacenou o nádhernou vůni lesa. Ta vůně je všude ve vzduchu, všude kolem vás. Každý den. V každém ročním období trochu jinak, ale vždycky krásně. Když ráno otevřete oči, když vyjdete na terasu, když jdete s dětmi do lesa, když běháte se psem, nebo když se jen tak posadíte na terase na sluníčko, které má ráno takovou tu hezkou teplou barvu. Jste obklopeni přírodou, jste v bezpečí, daleko od velkoměsta, přitom v kontaktu s civilizací. Je to pro vás hezká představa? Může to být i realita, vaše realita. Přímo v srdci Čeladné na úpatí Opálené si můžete koupit cihlovou chatu k celoročnímu bydlení.

K chatě patří i prostorná garáž, kam se vejde nejen vaše auto, ale i spousta věcí, které zrovna nepotřebujete, dále pak sklep a pokud jste od přírody kutil, využijete prostornou dílnu v suterénu chaty. Samotná chata pochazí z 80 let minulého století. Její ráz je do dnešní doby zachován, ale pravidelná údržba paní majitelky je na první pohled patrná. Střecha dostala novou fasádu před 10 lety a ani okna nezůstala pozadu a jsou v plastu.

V přízemí, hned za hlavním vstupem a prosklenou verandou, se od zádveří otevírá vstup do obývacího pokoje, jehož dominantou jsou krbová kamna, které zde dotváří příjemnou domácí atmosféru. Dále pak v přízemí najdete kuchyň a koupelnu s WC. V suterénu domu je potom původní sklep, kde jsou umístěné technologie (přívod vody, plynu) a všechny rozvody již nalaznete v plastovém provedení. 

V patře se nachází dva pokoje, WC a vstupy na terasy na obě strany chaty. Vytápí se zde elektrickými přímotopy stejně jako v přízemí. Nad touto části se nachází ještě prostor půdy, který může sloužit k dobudování dalšího prostorného a útulného pokoje.

V přízemí je velká garáž s velkými vraty s přímým vjezdem z ulice. Pozemek ma celkovou výměru 419 m2. Podlahová plocha chalupy je cca 120 m2. Současná paní majitelka miluje na chalupě kromě voňavého vzduchu, nádherného výhledu z terasy, kde se nádherně sedí a odpočívá, totálního propojení s přírodou i strategickou lokaci chalupy. Díky velice dobré dostupnosti na vlakové nádraží není problém se na chatu dopravit kdykoliv a za jakýchkoliv podmínek. Autem z Ostravy jste na chatě cca za 40 minut z Frýdku - Místku to je ještě o 20 minut méně. Pokud vás zajímá více informací, napište mi nebo zavolejte. Odpovím na všechny vaše dotazy a pokud budete chtít, pojedeme se spolu na Čeladnou podívat v jednom z prohlídkových dnů, které máme již naplánované. A mějte se hezky. Markéta