BYT 3+KK 59m2+lodžie 10m2

Byt 3+KK v osobním vl., ul. Živičná, Moravská Ostrava

2 690 000 Kč

  • 1 minutu do školky
  • 10 minut do Komenského sadu
  • 10 minut na bazén
  • Soukromí a klid

BYT 3+KK 59m2+lodžie 10m2

Byt 3+1 v v osobním vl., ul. Živičná, Moravská Ostrava

2 690 000 Kč

  • 1 minutu do školky
  • 10 minut do Komenského sadu
  • 10 minut na bazén
  • Soukromí a klid

VIDEOPROHLÍDKA  prohlídka pro vás

VIDEOPROHLÍDKA prohlídka pro vás

Chcete více informací?

Tel: 602 358 005
Email: marketa.hruskova@qara.cz

Moravská Ostrava je pro mě srdeční záležitost a vždy, když prodávám byt v této lokalitě, hřeje mě to u srdce. Snoubí se tu historie Ostravy s modernou, důmyslná architektura staré zástavby se prolíná se zelení a modernějšími domy. No prostě je to tu krásné.

Byt, který vám nabízím není výjimkou, protože se nachází na ul. Živičná, kousek od samého centra Ostravy. Je to naprosto strategická poloha. Všude máte kousek a přitom jste v nerušeném místě, bez hluku velkoměsta.

Spousta lidí miluje tento kus Ostravy. Kvůli jejím neopakovatelnému kouzlu, kvůli zeleni, která tady je na dosah, kvůli sportu i kvůli lidem, kvůli Masarykovu náměstí, kavárnám, divadlům.
Kvůli pocitu, že tu jsou opravdu doma.

A doma tu můžete být i vy. Mít svůj domov znamená pro každého něco jiného. Mohou to být skvělí sousedé, dostatek zeleně, místa pro děti na hraní, kousek na procházku s pejskem, domácí kavárna se skvělou kávou. A toto místo přesně takovou atmosféru má. A má i ty kavárny, přírodu, dětská hřiště, atmosféru, vůni...

...a pak i jeden domov, který tu čeká možná právě na vás. Najdete jej v ulici Živičná, což je kousek od samého dění centra Ostravy. Ale zároveň je to kousek k řece, na cyklostezku, do Komenského sadu zahrát si tenis, na kafe do skvělé kavárny, nebo s dětmi na bazén. A to je podstatné, protože budete pravděpodobně sportovně založení, chcete někde venčit svého psa, nebo hledáte kousek čisté přírody kvůli vašim dětem. A nechcete kvůli každé procházce a každému proběhnutí sedat do auta a někam sebe i celou rodinu pokaždé převážet. A co si budeme říkat, možností kam v tomto obvodu vyrazit je opravdu dost. Vaší jedinou starostí potom bude, jak si užívat vaše nové bydlení, nový domov na tomto krásném místě, kde možná na vás právě čeká byt 3+KK s nádhernou a prostornou lodžii.

Byt vás svou dispozici opravdu nadchne. Hned při vstupu do bytu máte dostatek místa na odložení bot, kabátů. Z tohoto místa se strategicky přesunete do kuchyně, která je vybavena všemi moderními přístroji pro vaše pohodlné kulinářské umění a dík propojení s obývacím pokojem neztratíte kontakt s rodinou, nebo vaši návštěvou. Prostě kuchyně se stane vašim srdcem rodinného dění. Obývací pokoj je svou velikostí a umístěním prostor, připraven na rodinné hry, společný odpočinek, nebo sledování televize. Další dva pokoje vás okouzlí svým prostorem a dostatkem sluníčka.

Výhodou tohoto bytu je nádherná a prostorná lodžie. Díky její velikosti zde
budete mít dostatek prostor na pěstování bylinek, odpočinek u skleničky vína, nebo na bazínek pro vaše nejmenší. Řádění na odrážedlech je zde povoleno a nácvik jízdy na bruslích by taky šel.
A jako třešnička na dortu je vybavení bytu, které celé zůstává. Stačí když si vezmete své oblečení a kartáček na zuby a můžete začít nový život.

Bytů na prodej v tomto místě je jako šafránu. A proto mám radost, že vám právě tento mohu nabídnout. Pokud usoudíte, že je to ten pravý byt právě pro vás, ozvěte se mi. Těším se na setkání s vámi.

Dispozice3+KK
Obytná plocha 59 m2
LodžieAno, 10m2
VlastnictvíOsobní vl.

Poslat dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů