Byt 3+KK 

REZERVOVANÝ

cena: 1.600.000,- Kč

53m2, ul. Španielova, Ostrava - Poruba

  • obchod 5 minuty pěšky
  • 3 minuty pěšky na tramvaj
  • škola pod domem
  • lékaři za rohem

Neprodělejte stovky tisíc korun při prodeji vaši nemovitosti!
Zjistěte si aktuální tržní cenu vaši nemovitosti - ZDARMA a online.

Mít všechno jak se říká "pod nosem" to je obrovská výhoda tohoto bytu. Ráno si jen skočit do obchodu pro rohlíky, ženě pro kytičku a pro své zdraví udělat pár kroku místo cesty autem.
Pokud hledáte komfort dostupnosti všech důležitých zařízení jako je obchod, pošta, lékař, restaurace, vzdělání, pěšky bez nutnosti se někam přemisťovat, tak tento útulný byt je zde pro Vás.

Nabízím Vám byt v družstevním vlastnictví bez možnosti převodu do osobního vl.

Tento byt Vám poskytne mimo své výborné strategické umístění, také zdařilou rekonstrukci kterou došlo ke změně dispozice z 2+1 na 3+KK. Rekonstrukce proběhla v roce 2005 a dodnes je tento byt ve výborném stavu.
Když jsem do tohoto bytu vešla poprvé, nevěřila jsem, že tato proměna je možná. Přeměna z klasického středového bytu na byt, kde najdete o jeden pokoj navíc se ale povedla. I přes menší podlahovou plochu tento byt skýtá neuvěřitelný prostor a jelikož vím, že nejvíce času lidé spolu tráví v kuchyni a obývacím pokoj, je tato rekonstrukce logickým krokem pro početnější rodinu.

Co je ale nádherou tohoto bytu, je jeho výhled. Díky velkým oknům do bytu proudím sluníčko a celý byt tak dostává nádech útulnosti a klidu. Díky vyššímu patru máte ráno při snídaní rozhled do okolních stromů, takže si připadáte jako na zahradě.

Za zmínku určitě taky stojí výborné sousedské vztahy, udržovaná chodba a celkově příjemné prostředí celého domu. Dům prošel celkovou revitalizací a pokud byste toužili po kousku zahrádky, je možné po dohodě s družstvem si nechat dodělat balkon a využívat tak svůj byt naplno

Samotný byt na mě působí útulným a prostorným dojmem a poskytne Vám místo k životu na spoustu let.
Pokud Vás nabídka zaujala a máte zájem se na byt podívat, ozvěte se, ráda Vám byt ukážu a pomůžu s financováním.

Dispozice3+KK
Obytná plocha53 m2
BalkónNE
Patro3NP/6NP
VlastnictvíDružstevní bez možnosti převodu

Poslat dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů