BYT 3+KK, 86 m2

Byt 3+KK v družstevním vl., Nálepkovo nám., Ostrava - Poruba

3 950 000 Kč - PRODANÝ

  • 1 minutu do obchodu pro čerstvé pečivo
  • 2 minuty na Hlavní třídu
  • 10 minut do obchodu Albert
  • Soukromí a klid

BYT 3+KK, 86 m2

Byt 3+KK v družstevním vl., Nálepkovo nám., Ostrava - Poruba

3 950 000 Kč - PRODANÝ

  • 1 minutu do obchodu pro čerstvé pečivo
  • 2 minut na Hlavní třídu
  • 10 minut do obchodu Albert
  • Soukromí a klid

VIDEOPROHLÍDKA  prohlídka pro vás

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

VIDEOPROHLÍDKA prohlídka pro vás

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chcete více informací?

Tel: 602 358 005
Email: marketa@marketahruskova.cz

Dispozice3+KK
Obytná plocha 86 m2
BalkonNe
VlastnictvíDružstevní bez převodu do os.vl.

Porubský obvod je pro mě srdeční záležitost a vždy, když prodávám byt v této lokalitě, hřeje mě to u srdce. Snoubí se tu historie s modernou, důmyslná architektura staré zástavby se prolíná se zelení a modernějšími obvody. No prostě je to tu krásné.

Rodinný byt, který vám nabízím není výjimkou, protože se nachází na Nálepkovém náměstí, přímo v srdci porubského obvodu. Je to naprosto strategická poloha. Všude máte kousek a přitom jste v nerušeném místě, bez hluku velkoměsta.

Spousta lidí miluje Porubu. Kvůli jejím neopakovatelnému kouzlu, kvůli zeleni, která tady je opravdu na každém kroku, kvůli sportu i kvůli lidem, kvůli Hlavní třídě a kavárnám. Kvůli pocitu, že tu jsou opravdu doma.
A doma tu můžete být i vy. Mít svůj domov znamená pro každého něco jiného. Mohou to být skvělí sousedé, dostatek zeleně, místa pro děti na hraní, kousek na procházku s pejskem, domácí kavárna se skvělou kávou. A Poruba přesně takovou atmosféru má. A má i ty kavárny, přírodu, dětská hřiště, atmosféru, vůni...

...a pak i jeden domov, který tu čeká možná právě na vás. Najdete jej na Nálepkovém náměstí, což je kousek od samého dění porubského obvodu. Ale zároveň je to kousek do lesa, na cyklostezku, na večeři třeba do Irské restaurace, na kafe do kavárny Na kávičku. A to je podstatné, protože budete pravděpodobně sportovně založení, chcete někde venčit svého psa, nebo hledáte kousek čisté přírody kvůli vašim dětem. A nechcete kvůli každé procházce a každému proběhnutí sedat do auta a někam sebe i celou rodinu pokaždé převážet. A co si budeme říkat, možností kam v porubském obvodu vyrazit je opravdu mnoho. Vaší jedinou starostí potom bude, jak si užívat vaše nové bydlení, nový domov na tomto krásném místě, kde možná na vás právě čeká byt 3+KK.

Byt vás svou dispozici opravdu nadchne. Uspořádání pokojů je z mého pohledu jedno z nejlepších, jaké pro svůj rodinný život budete potřebovat. Hned při vstupu do bytu máte dostatek místa na odložení bot, kabátů, odrážedel děti a případně i kočárku. Z tohoto místa se strategicky přesunete do obyvacího pokoje a kuchyně, která je vybavena všemi moderními přístroji pro vaše pohodlné kulinářské umění. Obývací pokoj je svou velikostí a umístěním prostor, připraven na rodinné hry, společný odpočinek, nebo sledování televize. Další dva pokoje vás okouzlí svými rozměry a dostatkem světla. Jako třešničku na dortu zde najdete v ložnici šatnu, v předsíni komoru a šatní skříně skvěle začleněné do prostoru bytu. 

Celý byt prošel rozsáhlou a nadstandardní rekonstrukci před 2 lety, kterou si majitele dělali pro sebe a své pohodlí. Vše zde má své místo a účel. Vy si tak můžete užívat krásného pocitu z vašeho bydlení a krásy tohoto místa. 

Výhodou bytu je 2 NP a bezbariérový přístup do domu. O vaše bezpečnost se postarají bezpečnostní kamery, které monitorují veškeré dění v domě i sklepech.  V bytě vás budou hlídat bezpečnostní dveře v nejvyšší kvalitě a provedení.

Bytů na prodej v porubské zástavbě je jako šafránu. A proto mám radost, že vám právě tento mohu nabídnout. Pokud usoudíte, že je to ten pravý byt právě pro vás, ozvěte se mi. Těším se na setkání a s vámi.