BYT 3+1, 80 m2

Byt 3+1 v družstevním vl., ul. Matěje Kopeckého, Ostrava - Poruba

2 620 000 Kč

  • 1 minutu do pekárny pro čerstvé pečivo
  • 5 minut na Hlavní třídu
  • 5 minut do obchodu Hruška
  • Soukromí a klid

BYT 3+1, 80 m2

Byt 3+1 v družstevním vl., ul. Matěje Kopeckého, Ostrava - Poruba

2 620 000 Kč

  • 1 minutu do pekárny pro čerstvé pečivo
  • 5 minut na Hlavní třídu
  • 5 minut do obchodu Hruška
  • Soukromí a klid

VIDEOPROHLÍDKA  prohlídka pro vás

VIDEOPROHLÍDKA prohlídka pro vás

Chcete více informací?

Tel: 602 358 005
Email: marketa.hruskova@qara.cz

Porubský obvod je pro mě srdeční záležitost a vždy, když prodávám byt v této lokalitě, hřeje mě to u srdce. Snoubí se tu historie s modernou, důmyslná architektura staré zástavby se prolíná se zelení a modernějšími obvody. No prostě je to tu krásné.

Rodinný byt, který vám nabízím není výjimkou, protože se nachází na ul. Matěje Kopeckého, přímo v srdci porubského obvodu. Je to naprosto strategická poloha. Všude máte kousek a přitom jste v nerušeném místě, bez hluku velkoměsta.

Spousta lidí miluje Porubu. Kvůli jejím neopakovatelnému kouzlu, kvůli zeleni, která tady je opravdu na každém kroku, kvůli sportu i kvůli lidem, kvůli hlavní třídě a kavárnám. Kvůli pocitu, že tu jsou opravdu doma.
A doma tu můžete být i vy. Mít svůj domov znamená pro každého něco jiného. Mohou to být skvělí sousedé, dostatek zeleně, místa pro děti na hraní, kousek na procházku s pejskem, domácí kavárna se skvělou kávou. A Poruba přesně takovou atmosféru má. A má i ty kavárny, přírodu, dětská hřiště, atmosféru, vůni...

...a pak i jeden domov, který tu čeká možná právě na vás. Najdete jej v ulici Matěje Kopeckého, což je kousek od samého dění porubského obvodu. Ale zároveň je to kousek do lesa, na cyklostezku, na večeři do krásného porubského Zámečku, na kafe do Ollies. A to je podstatné, protože budete pravděpodobně sportovně založení, chcete někde venčit svého psa, nebo hledáte kousek čisté přírody kvůli vašim dětem. A nechcete kvůli každé procházce a každému proběhnutí sedat do auta a někam sebe i celou rodinu pokaždé převážet. A co si budeme říkat, možností kam v porubském obvodu vyrazit je opravdu mnoho. Vaší jedinou starostí potom bude, jak si užívat vaše nové bydlení, nový domov na tomto krásném místě, kde možná na vás právě čeká byt 3+1.

Byt vás svou dispozici opravdu nadchne. Uspořádání pokojů je z mého pohledu jedno z nejlepších, jaké pro svůj rodinný život budete potřebovat. Hned při vstupu do bytu máte dostatek místa na odložení bot, kabátů, odrážedel děti a případně i kočárku. Z tohoto místa se strategicky přesunete do kuchyně, která je vybavena všemi moderními přístroji pro vaše pohodlné kulinářské umění. Obývací pokoj je svou velikostí a umístěním prostor, připraven na rodinné hry, společný odpočinek, nebo sledování televize. Další dva pokoje vás okouzlí svým prostorem a dostatkem sluníčka.

Výhodou tohoto bytu je zvýšené přízemí. Nikdy nezažijete, že byste se s nákupem museli tahat do vyššího patra pokud nejede výtah. V přízemí stačí jen vyběhnout a už jste venku. A vaše děti mohou chodbu v bytě dlouhou 6 metrů využít opravdu naplno. Řádění na odrážedlech je zde povoleno a nácvik jízdy na bruslích by taky šel. Prostě to, že pod sebou nemáte žádné sousedy se opravdu vyplatí.

Bytů na prodej v porubské staré zástavbě je jako šafránu. A proto mám radost, že vám právě tento mohu nabídnout. Pokud usoudíte, že je to ten pravý byt právě pro vás, ozvěte se mi. Těším se na setkání a s vámi.

Dispozice3+1
Obytná plocha 80 m2
BalkonNe
VlastnictvíDružstevní bez převodu do os.vl.

Poslat dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů