BYT 3+1, 64 m2

Byt 3+1 v osobním vl., na ul. Josefa Skupy, Ostrava - Poruba

3 890 000 Kč - PRODANÝ

  • 10 minut pěšky do obchodu
  • 2 minuty do přírody
  • ničím nerušený výhled do krajiny
  • Soukromí a klid

BYT 3+1, 64 m2

Byt 3+1v osobním vl., na ul. Josefa Skupy, Ostrava - Poruba

3 890 000 Kč - PRODANÝ

  • 10 minut pěšky do obchodu
  • 2 minuty do přírody
  • ničím nerušený výhled do krajiny
  • Soukromí a klid

Chcete více informací?

Tel: 602 358 005
Email: marketa@marketahruskova.cz

Porubský obvod je pro mě srdeční záležitost a vždy, když prodávám byt v této lokalitě, hřeje mě to u srdce. Vyrůstala jsem zde a tento ostravský obvod mě uchvátil svou architekturou, zelení a určitým "duchem doby".

Snoubí se tu historie s modernou, důmyslná architektura staré zástavby se prolíná se zelení a modernějšími obvody. No prostě je to tu krásné.

Byt, který vám nabízím není výjimkou, protože se nachází na ul. Josefa Skupy. Nádherné místo na okraji Poruby v zástavbě novějších panelových domů obklopených zelenými stromy, lavičkami, květinami a s nádherným rozhledem do okolní krajiny.

Je to jedna z nejoblíbenějších lokalit v tomto obvodu. Všude máte kousek a přitom jste v nerušeném místě, bez hluku velkoměsta. 

Pár minut chůze od bytu se nachází vyhlášený plesenský lesopark, který oceníte při procházkách s dětmi, pejskem, nebo ranním vyběhnutím do přírody. Hned za domem se nachází školka, školy, gymnázium, prostě vše co budete pro své děti potřebovat najdete na jednom místě. Pár minut chůze se nachází areál vyhlášeného baseballového týmu Arrows, kde v letě můžete s dětmí posedět, dát si místní speciality a přitom sledovat třeba nějaké utkání.  
Na tomto místě najdete prostě všechno co patří k aktivnímu odpočinku, rodinnému životu. 

A co se bytu týká, zde nenajdete chybičku. Kompletně moderně zrekonstruovaný byt vám nabízí útulné místo k životu, kde se budete vždy rádi vracet.

Najdete zde novou kuchyňskou linku s veškerými vestavěnými spotřebiči
- mikrovlná trouba, myčka, trouba, lednice, mrazák. Ranní kávu si můžete vychutnávat s výhledem do zeleně.

V celém bytě je na podlaze kvalitní vinylová podlaha, ve všech oknech žaluzie.
Nadstandardně velká koupelna s nádherným zrcadlem, umyvadlem a dostatkem prostoru na pračku.
No prostě jen vzít kartáček, pár kusů nábytku a okamžitě můžete začít psát novu etapu vašeho života.

A pokud vás večer přepadne chuť na něco dobrého, nebo skleničku vína, stačí vyjít z domu a za minutu jste ve vyhlášené restauraci Bowling Sky, kde se můžete zabavit i se svými přáteli. Takže dobrou chuť a skvělou zábavu!

A pokud vás tato lákavá nabídka zaujala, neváhejte a zavolejte mi, ráda vám tento útulný byteček ukážu. Případně pomůžu i s financováním, ať to všechno klapne.

Dispozice3+1
Obytná plocha 64 m2
BalkonNe
VlastnictvíOsobní