BYT 3+1, 71 m2

Byt 3+1 v osobní vl., ul. Bulharská, Ostrava - Poruba

3 200 000 Kč - PRODANÝ

  • 2 minuty ráno do obchodu pro čerstvé pečivo
  • 5 minut na Hlavní třídu
  • 5 minut do obchodu Albert
  • Škola, školka pod domem

BYT 3+1, 71 m2

Byt 3+1 v osobním vl., ul. Bulharská, Ostrava - Poruba

3 200 000 Kč - PRODANÝ

  • 2 minuty ráno do obchodu pro čerstvé pečivo
  • 5 minut na Hlavní třídu
  • 5 minut do obchodu Albert
  • Škola, školka pod domem

VIDEOPROHLÍDKA  prohlídka pro vás

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

VIDEOPROHLÍDKA prohlídka pro vás

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chcete více informací?

Tel: 602 358 005
Email: marketa@marketahruskova.cz

Porubský obvod je pro mě srdeční záležitost a vždy, když prodávám byt v této lokalitě, hřeje mě to u srdce. Snoubí se tu historie s modernou, důmyslná architektura staré zástavby se prolíná se zelení a modernějšími obvody. No prostě je to tu krásné.

Rodinný byt, který vám nabízím není výjimkou, protože se nachází na ul. Bulharská přímo v srdci porubského obvodu. Je to naprosto strategická poloha. Všude máte kousek.

Spousta lidí miluje Porubu. Kvůli jejím neopakovatelnému kouzlu, kvůli zeleni, která tady je opravdu na každém kroku, kvůli sportu i kvůli lidem, kvůli hlavní třídě a kavárnám. Kvůli pocitu, že tu jsou opravdu doma.
A doma tu můžete být i vy. Mít svůj domov znamená pro každého něco jiného. Mohou to být skvělí sousedé, dostatek zeleně, místa pro děti na hraní, kousek na procházku s pejskem, domácí kavárna se skvělou kávou. A Poruba přesně takovou atmosféru má. A má i ty kavárny, přírodu, dětská hřiště, atmosféru, vůni...

...a pak i jeden domov, který tu čeká možná právě na vás. Najdete jej v ulici Bulharská, což je kousek od samého dění porubského obvodu. Ale zároveň je to kousek do parku, na cyklostezku, na večeři do pěkných restaurací, na sushi do oblíbené restaurace Tsuri. A to je podstatné, protože budete pravděpodobně sportovně založení, chcete někde venčit svého psa, nebo hledáte kousek čisté přírody kvůli vašim dětem. A nechcete kvůli každé procházce a každému proběhnutí sedat do auta a někam sebe i celou rodinu pokaždé převážet. A co si budeme říkat, možností kam v porubském obvodu vyrazit je opravdu mnoho. Vaší jedinou starostí potom bude, jak si užívat vaše nové bydlení, nový domov na tomto krásném místě, kde možná na vás právě čeká byt 3+1.

Byt vás svou dispozici opravdu nadchne. Uspořádání pokojů je z mého pohledu jedno z nejlepších, jaké pro svůj rodinný život budete potřebovat. Hned při vstupu do bytu máte dostatek místa na odložení bot, kabátů, odrážedel děti a případně i kočárku. Z tohoto místa se strategicky přesunete do kuchyně, kterou si můžete předělat k "obrazu svému". Obývací pokoj je svou velikostí a umístěním prostor, připraven na rodinné hry, společný odpočinek, nebo sledování televize. Další dva pokoje vás okouzlí svým prostorem a dostatkem sluníčka.

Výhodou tohoto bytu je jeho lodžie. Večerní příjemné posezení u skleničky vína s pohledem na zapadající slunce, vás příjemné naladí na večerní atmosféru. 

Vaše děti mohou chodbu v bytě dlouhou 6 metrů využít opravdu naplno. Řádění na odrážedlech je zde povoleno a nácvik jízdy na bruslích by taky šel. A dětský pokoj, který je mimo hlavní obytnou zónu, určitě oceníte společně s dětmi.

Důležité na závěr je ještě zmínit, že byt je v původním, ale velice zachovalém stavu. Pokud tedy toužíte po bydlení dle svých představ, určitě zde můžete upustit uzdu fantazie a z bytu vykouzlit nádherný nový domov pro vás.

Bytů na prodej v porubském obvodě je jako šafránu. A proto mám radost, že vám právě tento mohu nabídnout. Pokud usoudíte, že je to ten pravý byt právě pro vás, ozvěte se mi. Těším se na setkání a s vámi.

Dispozice3+1
Obytná plocha 71 m2
LodžieAno
VlastnictvíOsobní vl.

Poslat dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů