BYT 3+1, 66 m2

Byt 3+1 v osobním vl., ul. Ahepjukova, Moravská Ostrava

2 690 000 Kč - REZERVOVANÝ

  • 10 minut do Futura
  • 5 minut do obchodu Lidl
  • 15 minut do nemocnice
  • Vše po ruce a v dosahu

BYT 3+1, 66 m2

Byt 3+1 v osobním vl., ul. Ahepjukova, moravská Ostrava

2 690 000 Kč - REZERVOVANÝ

  • 10 minut do Futura
  • 5 minut do obchodu Lidl
  • 15 minut do nemocnice
  • Vše po ruce a v dosahu

VIDEOPROHLÍDKA  prohlídka pro vás

VIDEOPROHLÍDKA prohlídka pro vás

Chcete více informací?

Tel: 602 358 005
Email: marketa.hruskova@qara.cz

Jak se říká: "... mít všechno pod nosem...", tak to v tomto případě platí na 100%. Z domu dojdete opravdu všude: ať už budete chtít nakupovat (Futurum), za zábavou (třeba na Stodolní ulici), do kina (zase Futurum), divadla (Bezruče), za kulturou (do Domu kultury), na kávu i oběd nebo do školky či školy. Dokonce i se zlomenou nohou pomalu doskáčete přes park do nemocnice. A pozor: zároveň se z balkónu můžete kochat výhledem do zeleně :).

Ano, poloha tohoto bytu je jedna z jeho velkých výhod, ale v tomto případě není jediná.

Máte kola a nechcete je dávat do sklepa? Máte drahé lyže, běžky, stan, a netušíte kde to všechno v bytě 3+1 dáte? Dětský kočárek a hračky, kajak a kompletní outdoorové vybavení nebo prostě jen kupu věcí, bez kterých se neobejdete? Tak zrovna vy oceníte další výhodu tohoto bytu.

Díky atypickému půdorysu vznikl v tomto bytě nádherný prostor na ukládání věcí. Na obrázcích ho neuvidíte, protože majitelé v něm mají opravdu všechno a tak si ho necháváme pro vás jako překvapení na prohlídku.

Když přejdeme k běžnému vybavení bytu, tak zde najdete prostornou kuchyň, útulný obývací pokoj, ložnici tak akorát a dětský pokoj s balkónem.
Celý byt prošel částečnou rekonstrukcí a poznáte to hlavně na zděném jádře s vkusně zařízenou koupelnou, nové kuchyňské lince, na podlahách - pokryté plovoucí podlahou a dlažbou a krásných dveřích s obložkami.

Celý byt je prostě skvěle řešený a hlavně velký. Díky tomu, že se nachází ve 3 patře máte dostatek sluníčka a kdyby náhodou nejel výtah, tak to zas není taková hrůza.
Co víc říct? Snad jen dodat, že v bytě najdete bezpečnostní dveře, které vám dodají klidný spánek a kamerový systém v domě se postará o vaše bezpečí.

Takže neváhejte a volejte, ráda se s vámi sejdu a byt vám ukáži. A kdyby vás trápilo financování, tak pro nás to není nic nového. Pomáhala jsme je řešit už mnohokrát. Takže vím, jak na to a ráda se s mými zkušenostmi podělím.

Dispozice3+1
Obytná plocha 66 m2
LodžieAno
VlastnictvíOsobní

Poslat dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů