Byt 2+1, ul.Španielova

BYT 2+1+2 komory, 64 m2

Byt 2+1 v družstevním vl., ul. Španielova, Ostrava - Poruba

2 650 000 Kč - PRODANÝ

  • 1 minutu do obchodu pro čerstvé pečivo
  • 2 minuty na Hlavní třídu
  • 10 minut do obchodu Albert
  • Soukromí a klid

BYT 2+1+2 komory, 64 m2

Byt 2+1 v družstevním vl., ul, Španielova, Ostrava - Poruba

2 650 000 Kč

  • 1 minutu do obchodu pro čerstvé pečivo
  • 2 minut na Hlavní třídu
  • 10 minut do obchodu Albert
  • Soukromí a klid

VIDEOPROHLÍDKA  prohlídka pro vás

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

VIDEOPROHLÍDKA prohlídka pro vás

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chcete více informací?

Tel: 602 358 005
Email: marketa@marketahruskova.cz

Dispozice2+1+2 komory
Obytná plocha 64 m2
BalkonNe
VlastnictvíDružstevní bez převodu do os.vl.

Porubský obvod je pro mě srdeční záležitost a vždy, když prodávám byt v této lokalitě, hřeje mě to u srdce. Snoubí se tu historie s modernou, důmyslná architektura staré zástavby se prolíná se zelení a modernějšími obvody. No prostě je to tu krásné.

Byt, který vám nabízím není výjimkou, protože se nachází na ul. Španielova, přímo v srdci porubského obvodu. Je to naprosto strategická poloha. Všude máte kousek a přitom jste v nerušeném místě, bez hluku velkoměsta.

Spousta lidí miluje Porubu. Kvůli jejím neopakovatelnému kouzlu, kvůli zeleni, která tady je opravdu na každém kroku, kvůli sportu i kvůli lidem, kvůli hlavní třídě a kavárnám. Kvůli pocitu, že tu jsou opravdu doma.
A doma tu můžete být i vy. Mít svůj domov znamená pro každého něco jiného. Mohou to být skvělí sousedé, dostatek zeleně, místa pro děti na hraní, kousek na procházku s pejskem, domácí kavárna se skvělou kávou. A Poruba přesně takovou atmosféru má. A má i ty kavárny, přírodu, dětská hřiště, atmosféru, vůni...

...a pak i jeden domov, který tu čeká možná právě na vás. Najdete jej v ulici Španielova, což je kousek od samého dění porubského obvodu. Ale zároveň je to kousek do lesa, na cyklostezku, na večeři do příjemné restaurace, na kafe do Ollies. A to je podstatné, protože budete pravděpodobně sportovně založení, chcete někde venčit svého psa, nebo hledáte kousek čisté přírody ke krásným procházkám. A nechcete kvůli každé procházce a každému proběhnutí sedat do auta a někam sebe i celou rodinu pokaždé převážet. A co si budeme říkat, možností kam v porubském obvodu vyrazit je opravdu mnoho. Vaší jedinou starostí potom bude, jak si užívat vaše nové bydlení, nový domov na tomto krásném místě, kde možná na vás právě čeká byt 2+1.

Byt vás svou dispozici opravdu nadchne. Hned při vstupu do bytu máte dostatek místa na odložení bot, kabátů, sportovních potřeb. Z tohoto místa se strategicky přesunete do kuchyně, která je vybavena všemi moderními přístroji pro vaše pohodlné kulinářské umění. Obývací pokoj je svou velikostí a umístěním prostor, připraven na hry, společný odpočinek, nebo sledování televize. Další pokoj vás okouzlí svým prostorem. V bytě najdete dvě komory, kde uschováte všechny věci, které mají být oku návštěv skryté.

Výhodou tohoto bytu je přízemí. Nikdy nezažijete, že byste se s nákupem museli tahat do vyššího patra pokud nejede výtah. V přízemí stačí jen vyběhnout a už jste venku. A pokud budete mít děti, tak mohou chodbu v bytě dlouhou 4 metry využít opravdu naplno. Řádění na odrážedlech je zde povoleno a nácvik jízdy na bruslích by taky šel. Prostě to, že pod sebou nemáte žádné sousedy se opravdu vyplatí.

Bytů na prodej v porubské zástavbě je jako šafránu. A proto mám radost, že vám právě tento mohu nabídnout. Pokud usoudíte, že je to ten pravý byt právě pro vás, ozvěte se mi. Těším se na setkání a s vámi.