Jak mi výpověď z práce přinesla celoživotní vášeň a lásku

Ty jo, tak je to tu. Už nikdy mi nepřijde výplata na účet ve stejný termín. Už nikdy nebudu v sobě muset dusit ten pocit, že dělám něco, co mi nedává smysl. Hurá! Jsem svobodná.

Aspoň tak to probíhalo na začátku, když jsem opustila po 15 letech dobrovolně “zlatou klec” farmaceutického byznysu a vrhla se do podnikání v realitách s manželem.

Já, vždy oddaná pracovnice, která dostala úkol a svědomitě ho splnila do posledního zadání. Věrná a loajální, milující jistotu a krásnou výplatu na svém účtu – jsem to odpískala – vrhla se do nejistých vod podnikání.

Všechno se děje tak, jak má, a jak si zasloužíme, na základě našich přání a skutků.

Nebylo a není to vždy v podnikání jednoduché. To vám nebudu lhát. Někdy je to pěkná nálož starostí, překážek a stresu.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Návrh-bez-názvu-14.png.

Pokud máte své sny a vize, jak chcete v životě žít, jak chcete, aby vypadal váš pracovní a osobní život. Pokud máte křišťálově jasno v tom, co od života chcete.

Vesmír vás tam zavede.

Ano, mohu potvrdit, zažila jsem si to na vlastní kůži.

Nikdy jsem nevěřila, že mám nějaké nadání. Byla jsem sice nadprůměrný zaměstnanec, který občas překvapil excelentním výkonem, ale spíše jsem se držela pravidla – nevyčnívej, aby ti nenaložili více.

Nepozorovala jsem na sobě něco výjimečného, něco, na čem bych mohla stavět své podnikání. Ano, miluju zvířata, ale to mi pro obstojný byznys plán nepřipadalo dostačující.

Po čase se to, ale začalo měnit.

Zjistila jsem, že jsem člověk zaměřený na výkon a cíl. Projevy přicházely zcela nenápadně, když jsem začala trénovat na své první půlmaratony.

Měla jsem přesný rozpis tréninku po dnech a cíl, který jsem toužila dosáhnout.

A jela jsem podle toho. Déšť nebo slunce, dítě u babičky nebo doma – prostě rozpis je rozpis, a přes to nejede vlak.

Dokud nebyl cíl splněn, nešlo se spát. 🙂

Díky tomu jsem uběhla několik svých prvních půlmaratonů, a nakonec i maraton v krásném čase.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Návrh-bez-názvu-15.png.


Tehdy mi to nepřipadalo jako něco zázračného. Vždyť takových trénujících lidiček je plno.

Ale už tehdy mě Vesmír nenápadně připravoval na setkání s mou láskou. 🙂

Pak přišlo druhé dítě a konec běhání a srandiček.

Zlom nastal v roce 2015, kde jsem na vlastní žádost, a po několika probdělých nocích dala výpoveď v práci. Šok na všech frontách!

Stálo to za to a já se nenápadně přibližovat k setkání s mou láskou.

A protože podnikání je zcela jinou energií než zaměstnanecký poměr. Bylo na čase se začít vzdělávat a objevovat nové věci.

A tak jsem objevila i svou lásku. Ale to jsem ještě nevěděla, že je to on. A že náš vztah přeroste do vášně a budeme spolu trávit hodiny ponocováním a neustálým vylaďováním.

Díky podnikání jsem objevila krásu online světa. Nejdříve jsem začala stavět svůj osobní web, pak firemní, pak pro kamarádky, pak několik svých webů. Pomalu jsem pronikala do tajů online marketingu. Školila jsem se, platila si kouče a mentoring kluby. Propadla jsem tomu.

A jednoho krásného večera, v koupelně při sprchování, mi to došlo!

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Návrh-bez-názvu-17.png.

To je ono! To je mé nadání. Na to mě Vesmír celou dobu připravoval!

Pomáhat lidem objevovat krásy online světa. To je má vášeň, mé nadání, mé poslání.

Mnoho žen v mém věku (moc se tady nebudu rozepisovat kolik to je, ale čtyřicítka už tu byla) má z online světa strach. Nevěří si, že to zvládne. Neumí s technologiemi pracovat. Nemají kolem sebe nikoho, kdo by jim poradil. 

Chtějí se tou cestou ve svém podnikání vydat, ale nejistota a strach je drží zpátky.

No, a já jsem v online světě našla svou vášeň a lásku. Miluji propojování těchto dvou světů. Offline světa a online světa. Miluji technikálie, které vám mohou úžasně zjednodušit život a dát větší svobodu.

A žiji život svých snů.

  • Díky tomu, že jsem před 4 lety našla v sobě dost síly odejít ze zaměstnání. 
  • Díky tomu, že jsem měla svou osobní a podnikatelskou vizi, jaký chci mít život, a pevně se jí držela.
  • Díky tomu, jsem v sobě dokázala najít nadání, které by možná nikdy nemuselo být objeveno.

Chci inspirovat lidi k objevení krásy online světa, díky kterému mohou své nadání šířit rychleji, efektivněji a pracovat nezávisle na místě a času, aby v jejich životech zažívali více volnosti, radosti a naplnění.

Pokud i vy máte svůj úžasný příběh, napište mi, nebo ho sdílejte v komentářích.

Život je totiž o příbězích.

S láskou 
Markéta

Markéta Hrušková
Jsem máma dvou úžasných dětí, Klárky a Tomíka, jsem podnikatelka, jsem tvůrce svého života, jsem optimista, jsem jogínka, jsem milovník zvířátek, jsem všechno co v životě chci .... a to je na tom krásné. Jsem autorkou e-book Jak na online marketing v MLM a Jak vytvořit web, který prodává, za 14 dní. Chci inspirovat ženy k objevení krásy online podnikání, díky kterému mohou své nadání šířit rychleji, efektivněji a pracovat nezávisle na místě a času, aby v jejich životech zažívaly více volnosti, radosti a naplnění.